Сейчас: 03:16

программа телепередач Детский мир на 27 ноября 2021

05:00 - М/ф "Фіксики"
05:05 - М/ф "Фіксики"
05:10 - М/ф "Фіксики"
05:20 - М/ф "Фіксики"
05:30 - М/ф "Ну, постривай!"
05:40 - М/ф "Ну, постривай!"
05:50 - М/ф "Ну, постривай!"
06:00 - М/ф "Смішарики"
06:05 - М/ф "Смішарики"
06:15 - М/ф "Смішарики"
06:20 - М/ф "Смішарики"
06:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
07:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
07:30 - М/ф "Фіксики"
07:35 - М/ф "Фіксики"
07:40 - М/ф "Фіксики"
07:50 - М/ф "Фіксики"
08:00 - М/ф "Смішарики"
08:05 - М/ф "Смішарики"
08:15 - М/ф "Смішарики"
08:20 - М/ф "Смішарики"
08:30 - М/ф "Горбоконик. 1975"
09:40 - М/ф "Три богатирі та Морський цар"
10:55 - М/ф "Незнайко в Зеленому місті"
11:10 - М/ф "Леопольд і Золота рибка"
11:30 - М/ф "Смішарики"
11:35 - М/ф "Смішарики"
11:45 - М/ф "Смішарики"
11:50 - М/ф "Смішарики"
12:00 - М/ф "Фіксики"
12:05 - М/ф "Фіксики"
12:10 - М/ф "Фіксики"
12:20 - М/ф "Фіксики"
12:30 - М/ф "Ніч перед Різдвом"
13:15 - М/ф "Найменший гном-2"
13:30 - М/ф "Сіндбад. Пірати семи штормів"
14:45 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
15:00 - М/ф "Фіксики"
15:05 - М/ф "Фіксики"
15:10 - М/ф "Фіксики"
15:20 - М/ф "Фіксики"
15:30 - М/ф "Смішарики"
15:35 - М/ф "Смішарики"
15:45 - М/ф "Смішарики"
15:50 - М/ф "Смішарики"
16:00 - М/ф "У країні невивчених уроків" 
16:20 - М/ф "Хто сказав Няв?"
16:30 - М/ф "Розумні машинки"
16:35 - М/ф "Розумні машинки"
16:40 - М/ф "Розумні машинки"
16:45 - М/ф "Дід Мороз і сірий вовк"
17:00 - М/ф "Фіксики"
17:05 - М/ф "Фіксики"
17:10 - М/ф "Фіксики"
17:20 - М/ф "Фіксики"
17:30 - М/ф "Ну, постривай!"
17:40 - М/ф "Ну, постривай!"
17:50 - М/ф "Ну, постривай!"
18:00 - М/ф "Смішарики"
18:05 - М/ф "Смішарики"
18:15 - М/ф "Смішарики"
18:20 - М/ф "Смішарики"
18:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
19:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
19:30 - М/ф "Фіксики"
19:35 - М/ф "Фіксики"
19:40 - М/ф "Фіксики"
19:50 - М/ф "Фіксики"
20:00 - М/ф "Смішарики"
20:05 - М/ф "Смішарики"
20:15 - М/ф "Смішарики"
20:20 - М/ф "Смішарики"
20:30 - М/ф "Горбоконик. 1975"
21:40 - М/ф "Три богатирі та Морський цар"
22:55 - М/ф "Незнайко в Зеленому місті"
23:10 - М/ф "Леопольд і Золота рибка"
23:30 - М/ф "Смішарики"
23:35 - М/ф "Смішарики"
23:45 - М/ф "Смішарики"
23:50 - М/ф "Смішарики"
00:00 - М/ф "Фіксики"
00:05 - М/ф "Фіксики"
00:10 - М/ф "Фіксики"
00:20 - М/ф "Фіксики"
00:30 - М/ф "Ніч перед Різдвом"
01:15 - М/ф "Найменший гном-2"
01:30 - М/ф "Сіндбад. Пірати семи штормів"
02:45 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
03:00 - М/ф "Фіксики"
03:05 - М/ф "Фіксики"
03:10 - М/ф "Фіксики"
03:20 - М/ф "Фіксики"
03:30 - М/ф "Смішарики"
03:35 - М/ф "Смішарики"
03:45 - М/ф "Смішарики"
03:50 - М/ф "Смішарики"
04:00 - М/ф "У країні невивчених уроків" 
04:20 - М/ф "Хто сказав Няв?"
04:30 - М/ф "Розумні машинки"
04:35 - М/ф "Розумні машинки"
04:40 - М/ф "Розумні машинки"
04:45 - М/ф "Дід Мороз і сірий вовк"
05:00 - М/ф "Фіксики"
05:05 - М/ф "Фіксики"
05:10 - М/ф "Фіксики"
05:20 - М/ф "Фіксики"
05:30 - М/ф "Шапокляк"