программа телепередач Детский мир на 23 ноября 2021

05:00 - М/ф "Фіксики"
05:05 - М/ф "Фіксики"
05:10 - М/ф "Фіксики"
05:20 - М/ф "Фіксики"
05:30 - М/ф "Ну, постривай!"
05:40 - М/ф "Ну, постривай!"
05:50 - М/ф "Ну, постривай!"
06:00 - М/ф "Смішарики"
06:05 - М/ф "Смішарики"
06:15 - М/ф "Смішарики"
06:20 - М/ф "Смішарики"
06:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
06:35 - М/ф "Доктор Машинкова"
07:00 - М/ф "Тягарик Льова"
07:05 - М/ф "Тягарик Льова"
07:10 - М/ф "Тягарик Льова"
07:15 - М/ф "Тягарик Льова"
07:20 - М/ф "Тягарик Льова"
07:30 - М/ф "Фіксики"
07:35 - М/ф "Фіксики"
07:40 - М/ф "Фіксики"
07:50 - М/ф "Фіксики"
08:00 - М/ф "Смішарики"
08:05 - М/ф "Смішарики"
08:15 - М/ф "Смішарики"
08:20 - М/ф "Смішарики"
08:30 - М/ф "Про рибалку і рибку"
08:45 - М/ф "Мийдодір" 
09:00 - М/ф "Білозубка"
09:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
09:30 - М/ф "Як спіймати перо Жар-Птиці" 
10:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
10:50 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
11:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
11:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
11:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
11:30 - М/ф "Смішарики"
11:35 - М/ф "Смішарики"
11:45 - М/ф "Смішарики"
11:50 - М/ф "Смішарики"
12:00 - М/ф "Фіксики"
12:05 - М/ф "Фіксики"
12:10 - М/ф "Фіксики"
12:20 - М/ф "Фіксики"
12:30 - М/ф "Тягарик Льова"
12:35 - М/ф "Тягарик Льова"
12:40 - М/ф "Тягарик Льова"
12:45 - М/ф "Тягарик Льова"
12:55 - М/ф "Тягарик Льова"
13:00 - М/ф "Тягарик Льова"
13:05 - М/ф "Тягарик Льова"
13:10 - М/ф "Доктор Машинкова"
13:30 - Х/ф "Фантазери" 
14:35 - М/ф "Лікар Айболить"
14:45 - М/ф "Лікар Айболить"
15:00 - М/ф "Фіксики"
15:05 - М/ф "Фіксики"
15:10 - М/ф "Фіксики"
15:20 - М/ф "Фіксики"
15:30 - М/ф "Смішарики"
15:35 - М/ф "Смішарики"
15:45 - М/ф "Смішарики"
15:50 - М/ф "Смішарики"
16:00 - М/ф "Пригоди пінгвінятка Лоло"  
16:20 - М/ф "Їжачок у тумані" 
16:30 - М/ф "Розумні машинки"
16:35 - М/ф "Розумні машинки"
16:45 - М/ф "Розумні машинки"
16:50 - М/ф "Розумні машинки"
17:00 - М/ф "Фіксики"
17:05 - М/ф "Фіксики"
17:10 - М/ф "Фіксики"
17:20 - М/ф "Фіксики"
17:30 - М/ф "Ну, постривай!"
17:40 - М/ф "Ну, постривай!"
17:50 - М/ф "Ну, постривай!"
18:00 - М/ф "Смішарики"
18:05 - М/ф "Смішарики"
18:15 - М/ф "Смішарики"
18:20 - М/ф "Смішарики"
18:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
18:35 - М/ф "Доктор Машинкова"
19:00 - М/ф "Тягарик Льова"
19:05 - М/ф "Тягарик Льова"
19:10 - М/ф "Тягарик Льова"
19:15 - М/ф "Тягарик Льова"
19:20 - М/ф "Тягарик Льова"
19:30 - М/ф "Фіксики"
19:35 - М/ф "Фіксики"
19:40 - М/ф "Фіксики"
19:50 - М/ф "Фіксики"
20:00 - М/ф "Смішарики"
20:05 - М/ф "Смішарики"
20:15 - М/ф "Смішарики"
20:20 - М/ф "Смішарики"
20:30 - М/ф "Про рибалку і рибку"
20:45 - М/ф "Мийдодір" 
21:00 - М/ф "Бабусині казки"
21:10 - М/ф "Бабусині казки"
21:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
21:30 - М/ф "Як спіймати перо Жар-Птиці" 
22:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
22:50 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:30 - М/ф "Смішарики"
23:35 - М/ф "Смішарики"
23:45 - М/ф "Смішарики"
23:50 - М/ф "Смішарики"
00:00 - М/ф "Фіксики"
00:05 - М/ф "Фіксики"
00:10 - М/ф "Фіксики"
00:20 - М/ф "Фіксики"
00:30 - М/ф "Тягарик Льова"
00:35 - М/ф "Тягарик Льова"
00:40 - М/ф "Тягарик Льова"
00:45 - М/ф "Тягарик Льова"
00:55 - М/ф "Тягарик Льова"
01:00 - М/ф "Тягарик Льова"
01:05 - М/ф "Тягарик Льова"
01:10 - М/ф "Доктор Машинкова"
01:30 - Х/ф "Фантазери" 
02:35 - М/ф "Лікар Айболить"
02:45 - М/ф "Лікар Айболить"
03:00 - М/ф "Фіксики"
03:05 - М/ф "Фіксики"
03:10 - М/ф "Фіксики"
03:20 - М/ф "Фіксики"
03:30 - М/ф "Смішарики"
03:35 - М/ф "Смішарики"
03:45 - М/ф "Смішарики"
03:50 - М/ф "Смішарики"
04:00 - М/ф "Пригоди пінгвінятка Лоло"  
04:20 - М/ф "Їжачок у тумані" 
04:30 - М/ф "Розумні машинки"
04:35 - М/ф "Розумні машинки"
04:45 - М/ф "Розумні машинки"
04:50 - М/ф "Розумні машинки"
05:00 - М/ф "Фіксики"
05:05 - М/ф "Фіксики"
05:10 - М/ф "Фіксики"
05:20 - М/ф "Фіксики"
05:30 - М/ф "Ну, постривай!"
05:40 - М/ф "Ну, постривай!"
05:50 - М/ф "Ну, постривай!"