Сейчас: 02:03

программа телепередач Детский мир на 16 сентября 2021

05:00 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Мама і тато" 
05:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Мауглі" 
06:50 - М/ф "Куди йде слоненя?"
07:00 - М/ф "Смішарики"
07:05 - М/ф "Смішарики"
07:15 - М/ф "Смішарики"
07:20 - М/ф "Смішарики"
07:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
07:35 - М/ф "Крамничка Грузика"
07:50 - М/ф "Крамничка Грузика"
07:55 - М/ф "Тягарик Льова"
08:05 - М/ф "Тягарик Льова"
08:30 - М/ф "Фіксики"
08:35 - М/ф "Фіксики"
08:40 - М/ф "Фіксики"
08:50 - М/ф "Фіксики"
09:00 - М/ф "Смішарики"
09:05 - М/ф "Смішарики"
09:15 - М/ф "Смішарики"
09:20 - М/ф "Смішарики"
09:30 - М/ф "У країні невивчених уроків" 
09:50 - М/ф "Бабуся удава" 
10:00 - М/ф "Попелюшка"
10:20 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
10:30 - М/ф "Про Федота-Стрільця, хороброго молодця" 
11:45 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
12:00 - М/ф "Айболить і Бармалей" 
12:15 - М/ф "Привіт мавпі"
12:30 - М/ф "Смішарики"
12:35 - М/ф "Смішарики"
12:45 - М/ф "Смішарики"
12:50 - М/ф "Смішарики"
13:00 - М/ф "Фіксики"
13:05 - М/ф "Фіксики"
13:10 - М/ф "Фіксики"
13:20 - М/ф "Фіксики"
13:30 - М/ф "Тягарик Льова"
13:40 - М/ф "Тягарик Льова"
13:50 - М/ф "Тягарик Льова"
14:05 - М/ф "Крамничка Грузика"
14:20 - М/ф "Крамничка Грузика"
14:25 - М/ф "Крамничка Грузика"
14:30 - М/ф "Нові пригоди капітана Врунгеля"
15:45 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:15 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Мауглі" 
18:50 - М/ф "Куди йде слоненя?"
19:00 - М/ф "Смішарики"
19:05 - М/ф "Смішарики"
19:15 - М/ф "Смішарики"
19:20 - М/ф "Смішарики"
19:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
19:35 - М/ф "Крамничка Грузика"
19:50 - М/ф "Крамничка Грузика"
19:55 - М/ф "Тягарик Льова"
20:05 - М/ф "Тягарик Льова"
20:30 - М/ф "Фіксики"
20:35 - М/ф "Фіксики"
20:40 - М/ф "Фіксики"
20:50 - М/ф "Фіксики"
21:00 - М/ф "Смішарики"
21:05 - М/ф "Смішарики"
21:15 - М/ф "Смішарики"
21:20 - М/ф "Смішарики"
21:30 - М/ф "У країні невивчених уроків" 
21:50 - М/ф "Бабуся удава" 
22:00 - М/ф "Бабусині казки"
22:10 - М/ф "Бабусині казки"
22:20 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
22:30 - М/ф "Про Федота-Стрільця, хороброго молодця" 
23:45 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
00:00 - М/ф "Айболить і Бармалей" 
00:15 - М/ф "Привіт мавпі"
00:30 - М/ф "Смішарики"
00:35 - М/ф "Смішарики"
00:45 - М/ф "Смішарики"
00:50 - М/ф "Смішарики"
01:00 - М/ф "Фіксики"
01:05 - М/ф "Фіксики"
01:10 - М/ф "Фіксики"
01:20 - М/ф "Фіксики"
01:30 - М/ф "Тягарик Льова"
01:40 - М/ф "Тягарик Льова"
01:50 - М/ф "Тягарик Льова"
02:05 - М/ф "Крамничка Грузика"
02:20 - М/ф "Крамничка Грузика"
02:25 - М/ф "Крамничка Грузика"
02:30 - М/ф "Нові пригоди капітана Врунгеля"
03:45 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
04:00 - М/ф "Фіксики"
04:05 - М/ф "Фіксики"
04:15 - М/ф "Фіксики"
04:20 - М/ф "Фіксики"
04:30 - М/ф "Смішарики"
04:35 - М/ф "Смішарики"
04:45 - М/ф "Смішарики"
04:50 - М/ф "Смішарики"
05:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"