Сейчас: 18:08

программа телепередач Детский мир на 25 июля 2021

05:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Дід Мороз і Сірий вовк"
06:40 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
07:00 - М/ф "Смішарики"
07:05 - М/ф "Смішарики"
07:15 - М/ф "Смішарики"
07:20 - М/ф "Смішарики"
07:30 - М/ф "Лускунчик"
07:55 - М/ф "Казка про мертву царівну і про сімох богатирів" 
08:30 - М/ф "Фіксики"
08:35 - М/ф "Фіксики"
08:40 - М/ф "Фіксики"
08:50 - М/ф "Фіксики"
09:00 - М/ф "Смішарики"
09:05 - М/ф "Смішарики"
09:15 - М/ф "Смішарики"
09:20 - М/ф "Смішарики"
09:30 - М/ф "Дикі лебеді" 
10:30 - М/ф "Урфін Джюс і його дерев"яні солдати"
12:00 - М/ф "Пес у чоботях" 
12:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом" 
12:30 - М/ф "Смішарики"
12:35 - М/ф "Смішарики"
12:45 - М/ф "Смішарики"
12:50 - М/ф "Смішарики"
13:00 - М/ф "Фіксики"
13:05 - М/ф "Фіксики"
13:10 - М/ф "Фіксики"
13:20 - М/ф "Фіксики"
13:30 - М/ф "Зачарований хлопчик" 
14:15 - М/ф "День народження кота Леопольда"
14:30 - М/ф "Урфін Джюс повертається"
15:45 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:10 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:10 - М/ф "Незнайко в Зеленому місті"
17:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Дід Мороз і Сірий вовк"
18:40 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
19:00 - М/ф "Смішарики"
19:05 - М/ф "Смішарики"
19:15 - М/ф "Смішарики"
19:20 - М/ф "Смішарики"
19:30 - М/ф "Лускунчик"
19:55 - М/ф "Казка про мертву царівну і про сімох богатирів" 
20:30 - М/ф "Фіксики"
20:35 - М/ф "Фіксики"
20:40 - М/ф "Фіксики"
20:50 - М/ф "Фіксики"
21:00 - М/ф "Смішарики"
21:05 - М/ф "Смішарики"
21:15 - М/ф "Смішарики"
21:20 - М/ф "Смішарики"
21:30 - М/ф "Дикі лебеді" 
22:30 - М/ф "Урфін Джюс і його дерев"яні солдати"