Сейчас: 12:29

программа телепередач Детский мир на 19 июля 2021

05:00 - М/ф "Івашко з палацу піонерів" 
05:10 - М/ф "Мийдодір" 
05:30 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
05:40 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
05:50 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Мауглі" 
06:50 - М/ф "Найменший гном-2"
07:00 - М/ф "Смішарики"
07:05 - М/ф "Смішарики"
07:15 - М/ф "Смішарики"
07:20 - М/ф "Смішарики"
07:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
07:35 - М/ф "БіБаБу"
07:45 - М/ф "БіБаБу"
07:50 - М/ф "БіБаБу"
08:05 - М/ф "Тягарик Льова"
08:30 - М/ф "Фіксики"
08:35 - М/ф "Фіксики"
08:40 - М/ф "Фіксики"
08:50 - М/ф "Фіксики"
09:00 - М/ф "Смішарики"
09:05 - М/ф "Смішарики"
09:15 - М/ф "Смішарики"
09:20 - М/ф "Смішарики"
09:30 - М/ф "Пригоди пінгвінятка Лоло"  
10:00 - М/ф "Слідами Бременських музикантів" 
10:20 - М/ф "Ранок папуги Кеші"
10:30 - М/ф "Три богатирі та принцеса Єгипту"
11:40 - М/ф "Пригоди Мюнхгаузена"
11:50 - М/ф "Слідство ведуть Колобки" 
12:00 - М/ф "Канікули Боніфація" 
12:20 - М/ф "Зарядка для хвоста" 
12:30 - М/ф "Смішарики"
12:35 - М/ф "Смішарики"
12:45 - М/ф "Смішарики"
12:50 - М/ф "Смішарики"
13:00 - М/ф "Фіксики"
13:05 - М/ф "Фіксики"
13:10 - М/ф "Фіксики"
13:20 - М/ф "Фіксики"
13:30 - М/ф "Тягарик Льова"
13:55 - М/ф "БіБаБу"
14:05 - М/ф "БіБаБу"
14:10 - М/ф "БіБаБу"
14:20 - М/ф "БіБаБу"
14:30 - Х/ф "Там, на невідомих стежках..." 
15:35 - М/ф "Падав торішній сніг" 
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:15 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Митя і Мурка"
17:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Мауглі" 
18:50 - М/ф "Найменший гном-2"
19:00 - М/ф "Смішарики"
19:05 - М/ф "Смішарики"
19:15 - М/ф "Смішарики"
19:20 - М/ф "Смішарики"
19:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
19:35 - М/ф "БіБаБу"
19:45 - М/ф "БіБаБу"
19:50 - М/ф "БіБаБу"
20:05 - М/ф "Тягарик Льова"
20:30 - М/ф "Фіксики"
20:35 - М/ф "Фіксики"
20:40 - М/ф "Фіксики"
20:50 - М/ф "Фіксики"
21:00 - М/ф "Смішарики"
21:05 - М/ф "Смішарики"
21:15 - М/ф "Смішарики"
21:20 - М/ф "Смішарики"
21:30 - М/ф "Пригоди пінгвінятка Лоло"  
22:00 - М/ф "Бабусині казки"
22:10 - М/ф "Бабусині казки"
22:20 - М/ф "Ранок папуги Кеші"
22:30 - М/ф "Три богатирі та принцеса Єгипту"
23:40 - М/ф "Пригоди Мюнхгаузена"
23:50 - М/ф "Слідство ведуть Колобки" 
00:00 - М/ф "Канікули Боніфація" 
00:20 - М/ф "Зарядка для хвоста" 
00:30 - М/ф "Смішарики"
00:35 - М/ф "Смішарики"
00:45 - М/ф "Смішарики"
00:50 - М/ф "Смішарики"
01:00 - М/ф "Фіксики"
01:05 - М/ф "Фіксики"
01:10 - М/ф "Фіксики"
01:20 - М/ф "Фіксики"
01:30 - М/ф "Тягарик Льова"
01:55 - М/ф "БіБаБу"
02:05 - М/ф "БіБаБу"
02:10 - М/ф "БіБаБу"
02:20 - М/ф "БіБаБу"
02:30 - Х/ф "Там, на невідомих стежках..." 
03:35 - М/ф "Падав торішній сніг" 
04:00 - М/ф "Фіксики"
04:05 - М/ф "Фіксики"
04:15 - М/ф "Фіксики"
04:20 - М/ф "Фіксики"
04:30 - М/ф "Смішарики"
04:35 - М/ф "Смішарики"
04:45 - М/ф "Смішарики"
04:50 - М/ф "Смішарики"
05:00 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Митя і Мурка"
05:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"