Сейчас: 22:17

программа телепередач Детский мир на 12 июня 2021

05:00 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
05:20 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
05:30 - М/ф "Розумні машинки"
05:35 - М/ф "Розумні машинки"
05:45 - М/ф "Розумні машинки"
05:50 - М/ф "Завтра буде завтра"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Ну, постривай!"
06:40 - М/ф "Ну, постривай!"
06:50 - М/ф "Ну, постривай!"
07:00 - М/ф "Смішарики"
07:05 - М/ф "Смішарики"
07:15 - М/ф "Смішарики"
07:20 - М/ф "Смішарики"
07:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
08:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
08:30 - М/ф "Фіксики"
08:35 - М/ф "Фіксики"
08:40 - М/ф "Фіксики"
08:50 - М/ф "Фіксики"
09:00 - М/ф "Смішарики"
09:05 - М/ф "Смішарики"
09:15 - М/ф "Смішарики"
09:20 - М/ф "Смішарики"
09:30 - М/ф "Горбоконик. 1975"
10:40 - М/ф "Три богатирі та Морський цар"
11:55 - М/ф "Незнайко в Зеленому місті"
12:10 - М/ф "Леопольд і Золота рибка"
12:30 - М/ф "Смішарики"
12:35 - М/ф "Смішарики"
12:45 - М/ф "Смішарики"
12:50 - М/ф "Смішарики"
13:00 - М/ф "Фіксики"
13:05 - М/ф "Фіксики"
13:10 - М/ф "Фіксики"
13:20 - М/ф "Фіксики"
13:30 - М/ф "Ніч перед Різдвом"
14:15 - М/ф "Найменший гном-2"
14:30 - М/ф "Сіндбад. Пірати семи штормів"
15:45 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:10 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "У країні невивчених уроків" 
17:20 - М/ф "Хто сказав Няв?"
17:30 - М/ф "Розумні машинки"
17:35 - М/ф "Розумні машинки"
17:40 - М/ф "Розумні машинки"
17:45 - М/ф "Дід Мороз і Сірий вовк"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Ну, постривай!"
18:40 - М/ф "Ну, постривай!"
18:50 - М/ф "Ну, постривай!"
19:00 - М/ф "Смішарики"
19:05 - М/ф "Смішарики"
19:15 - М/ф "Смішарики"
19:20 - М/ф "Смішарики"
19:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
20:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
20:30 - М/ф "Фіксики"
20:35 - М/ф "Фіксики"
20:40 - М/ф "Фіксики"
20:50 - М/ф "Фіксики"
21:00 - М/ф "Смішарики"
21:05 - М/ф "Смішарики"
21:15 - М/ф "Смішарики"
21:20 - М/ф "Смішарики"
21:30 - М/ф "Горбоконик. 1975"
22:40 - М/ф "Три богатирі та Морський цар"
23:55 - М/ф "Незнайко в Зеленому місті"
00:10 - М/ф "Леопольд і Золота рибка"
00:30 - М/ф "Смішарики"
00:35 - М/ф "Смішарики"
00:45 - М/ф "Смішарики"
00:50 - М/ф "Смішарики"
01:00 - М/ф "Фіксики"
01:05 - М/ф "Фіксики"
01:10 - М/ф "Фіксики"
01:20 - М/ф "Фіксики"
01:30 - М/ф "Ніч перед Різдвом"
02:15 - М/ф "Найменший гном-2"
02:30 - М/ф "Сіндбад. Пірати семи штормів"
03:45 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
04:00 - М/ф "Фіксики"
04:05 - М/ф "Фіксики"
04:10 - М/ф "Фіксики"
04:20 - М/ф "Фіксики"
04:30 - М/ф "Смішарики"
04:35 - М/ф "Смішарики"
04:45 - М/ф "Смішарики"
04:50 - М/ф "Смішарики"
05:00 - М/ф "У країні невивчених уроків" 
05:20 - М/ф "Хто сказав Няв?"
05:30 - М/ф "Розумні машинки"
05:35 - М/ф "Розумні машинки"
05:40 - М/ф "Розумні машинки"
05:45 - М/ф "Дід Мороз і Сірий вовк"