Сейчас: 01:16

программа телепередач Детский мир на 11 июня 2021

05:00 - М/ф "Вінні-Пух і день турбот" 
05:20 - М/ф "Привіт, мавпі!"
05:30 - М/ф "Розумні машинки"
05:35 - М/ф "Розумні машинки"
05:45 - М/ф "Розумні машинки"
05:50 - М/ф "Розумні машинки"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Ну, постривай!"
06:40 - М/ф "Ну, постривай!"
06:50 - М/ф "Ну, постривай!"
07:00 - М/ф "Смішарики"
07:05 - М/ф "Смішарики"
07:15 - М/ф "Смішарики"
07:20 - М/ф "Смішарики"
07:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
07:35 - М/ф "Доктор Машинкова"
08:00 - М/ф "Екскаватор Мася"
08:30 - М/ф "Фіксики"
08:35 - М/ф "Фіксики"
08:40 - М/ф "Фіксики"
08:50 - М/ф "Фіксики"
09:00 - М/ф "Смішарики"
09:05 - М/ф "Смішарики"
09:15 - М/ф "Смішарики"
09:20 - М/ф "Смішарики"
09:30 - М/ф "Пригоди Васі Куролесова" 
10:00 - М/ф "Бабусині казки"
10:10 - М/ф "Бабусині казки"
10:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
10:30 - М/ф "Три богатирі: Хід конем"
11:40 - М/ф "Скарб Кота Леопльда"
11:50 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Мама і тато" 
12:05 - М/ф "Прогулянка Кота Леопольда"
12:15 - М/ф "Крихітка Єнот"
12:30 - М/ф "Смішарики"
12:35 - М/ф "Смішарики"
12:45 - М/ф "Смішарики"
12:50 - М/ф "Смішарики"
13:00 - М/ф "Фіксики"
13:05 - М/ф "Фіксики"
13:10 - М/ф "Фіксики"
13:20 - М/ф "Фіксики"
13:30 - М/ф "Екскаватор Мася"
14:05 - М/ф "Доктор Машинкова"
14:30 - Х/ф "Дванадцять місяців"
15:50 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:10 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
17:20 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
17:30 - М/ф "Розумні машинки"
17:35 - М/ф "Розумні машинки"
17:45 - М/ф "Розумні машинки"
17:50 - М/ф "Завтра буде завтра"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Ну, постривай!"
18:40 - М/ф "Ну, постривай!"
18:50 - М/ф "Ну, постривай!"
19:00 - М/ф "Смішарики"
19:05 - М/ф "Смішарики"
19:15 - М/ф "Смішарики"
19:20 - М/ф "Смішарики"
19:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
19:35 - М/ф "Доктор Машинкова"
20:00 - М/ф "Екскаватор Мася"
20:30 - М/ф "Фіксики"
20:35 - М/ф "Фіксики"
20:40 - М/ф "Фіксики"
20:50 - М/ф "Фіксики"
21:00 - М/ф "Смішарики"
21:05 - М/ф "Смішарики"
21:15 - М/ф "Смішарики"
21:20 - М/ф "Смішарики"
21:30 - М/ф "Пригоди Васі Куролесова" 
22:00 - М/ф "Бабусині казки"
22:10 - М/ф "Бабусині казки"
22:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
22:30 - М/ф "Три богатирі: Хід конем"
23:40 - М/ф "Скарб Кота Леопльда"
23:50 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Мама і тато" 
00:05 - М/ф "Прогулянка Кота Леопольда"
00:15 - М/ф "Крихітка Єнот"
00:30 - М/ф "Смішарики"
00:35 - М/ф "Смішарики"
00:45 - М/ф "Смішарики"
00:50 - М/ф "Смішарики"
01:00 - М/ф "Фіксики"
01:05 - М/ф "Фіксики"
01:10 - М/ф "Фіксики"
01:20 - М/ф "Фіксики"
01:30 - М/ф "Екскаватор Мася"
02:05 - М/ф "Доктор Машинкова"
02:30 - Х/ф "Дванадцять місяців"
03:50 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
04:00 - М/ф "Фіксики"
04:05 - М/ф "Фіксики"
04:10 - М/ф "Фіксики"
04:20 - М/ф "Фіксики"
04:30 - М/ф "Смішарики"
04:35 - М/ф "Смішарики"
04:45 - М/ф "Смішарики"
04:50 - М/ф "Смішарики"
05:00 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
05:20 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
05:30 - М/ф "Розумні машинки"
05:35 - М/ф "Розумні машинки"
05:45 - М/ф "Розумні машинки"
05:50 - М/ф "Завтра буде завтра"