Сейчас: 09:54

программа телепередач Детский мир на 5 мая 2021

05:00 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Матроскін і Шарик"
05:20 - М/ф "Кіт Леопольд уві сні та наяву"
05:30 - М/ф "Чарівне кільце"
05:50 - М/ф "Умка на ялинці"
06:00 - М/ф "Ну, постривай!"
06:10 - М/ф "Ну, постривай!"
06:20 - М/ф "Ну, постривай!"
06:35 - М/ф "Смішарики"
06:40 - М/ф "Смішарики"
06:45 - М/ф "Смішарики"
06:55 - М/ф "Смішарики"
07:00 - М/ф "Фіксики"
07:05 - М/ф "Фіксики"
07:10 - М/ф "Фіксики"
07:20 - М/ф "Фіксики"
07:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
07:35 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
07:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
07:55 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
08:05 - М/ф "Розумні машинки"
08:10 - М/ф "Розумні машинки"
08:20 - М/ф "Розумні машинки"
08:25 - М/ф "Розумні машинки"
08:30 - М/ф "Смішарики"
08:35 - М/ф "Смішарики"
08:45 - М/ф "Смішарики"
08:50 - М/ф "Смішарики"
09:00 - М/ф "Фіксики"
09:05 - М/ф "Фіксики"
09:10 - М/ф "Фіксики"
09:20 - М/ф "Фіксики"
09:30 - М/ф "Ну, постривай!"
09:40 - М/ф "Ну, постривай!"
09:50 - М/ф "Ну, постривай!"
10:00 - М/ф "Бабусині казки"
10:10 - М/ф "Бабусині казки"
10:20 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
10:30 - М/ф "Три богатирі та Морський цар"
11:45 - М/ф "Літо Кота Леопольда"
12:00 - М/ф "Мауглі" 
12:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
12:30 - М/ф "Фіксики"
12:35 - М/ф "Фіксики"
12:40 - М/ф "Фіксики"
12:50 - М/ф "Фіксики"
13:00 - М/ф "Смішарики"
13:05 - М/ф "Смішарики"
13:15 - М/ф "Смішарики"
13:20 - М/ф "Смішарики"
13:30 - М/ф "Розумні машинки"
13:35 - М/ф "Розумні машинки"
13:45 - М/ф "Розумні машинки"
13:50 - М/ф "Розумні машинки"
13:55 - М/ф "Розумні машинки"
14:05 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
14:10 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
14:20 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
14:30 - Х/ф "Дивні дорослі" 
15:45 - М/ф "Хто сказав Няв?"
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:10 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Мама і тато" 
17:20 - М/ф "Пригоди Мюнхгаузена"
17:30 - М/ф "Ляльковий будиночок"
17:40 - М/ф "Ляльковий будиночок"
18:00 - М/ф "Ну, постривай!"
18:10 - М/ф "Ну, постривай!"
18:20 - М/ф "Ну, постривай!"
18:35 - М/ф "Смішарики"
18:40 - М/ф "Смішарики"
18:45 - М/ф "Смішарики"
18:55 - М/ф "Смішарики"
19:00 - М/ф "Фіксики"
19:05 - М/ф "Фіксики"
19:10 - М/ф "Фіксики"
19:20 - М/ф "Фіксики"
19:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
19:35 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
19:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
19:55 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
20:05 - М/ф "Розумні машинки"
20:10 - М/ф "Розумні машинки"
20:20 - М/ф "Розумні машинки"
20:25 - М/ф "Розумні машинки"
20:30 - М/ф "Смішарики"
20:35 - М/ф "Смішарики"
20:45 - М/ф "Смішарики"
20:50 - М/ф "Смішарики"
21:00 - М/ф "Фіксики"
21:05 - М/ф "Фіксики"
21:10 - М/ф "Фіксики"
21:20 - М/ф "Фіксики"
21:30 - М/ф "Ну, постривай!"
21:40 - М/ф "Ну, постривай!"
21:50 - М/ф "Ну, постривай!"
22:00 - М/ф "Бабусині казки"
22:10 - М/ф "Бабусині казки"
22:20 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
22:30 - М/ф "Три богатирі та Морський цар"
23:45 - М/ф "Літо Кота Леопольда"
00:00 - М/ф "Мауглі" 
00:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
00:30 - М/ф "Фіксики"
00:35 - М/ф "Фіксики"
00:40 - М/ф "Фіксики"
00:50 - М/ф "Фіксики"
01:00 - М/ф "Смішарики"
01:05 - М/ф "Смішарики"
01:15 - М/ф "Смішарики"
01:20 - М/ф "Смішарики"
01:30 - М/ф "Розумні машинки"
01:35 - М/ф "Розумні машинки"
01:45 - М/ф "Розумні машинки"
01:50 - М/ф "Розумні машинки"
01:55 - М/ф "Розумні машинки"
02:05 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
02:10 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
02:20 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
02:30 - Х/ф "Дивні дорослі" 
03:45 - М/ф "Хто сказав Няв?"
04:00 - М/ф "Фіксики"
04:05 - М/ф "Фіксики"
04:10 - М/ф "Фіксики"
04:20 - М/ф "Фіксики"
04:30 - М/ф "Смішарики"
04:35 - М/ф "Смішарики"
04:45 - М/ф "Смішарики"
04:50 - М/ф "Смішарики"
05:00 - М/ф "Дядько Федір, пес і кіт. Мама і тато" 
05:20 - М/ф "Пригоди Мюнхгаузена"
05:30 - М/ф "Ляльковий будиночок"
05:40 - М/ф "Ляльковий будиночок"