Сейчас: 21:51

программа телепередач Детский мир на 29 ноября 2020

05:00 - М/ф "Пригоди Васі Куролесова" 
05:30 - М/ф "Смішарики"
05:35 - М/ф "Смішарики"
05:45 - М/ф "Смішарики"
05:50 - М/ф "Смішарики"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
07:20 - М/ф "Автівка кота Леопольда"
07:30 - М/ф "Смішарики"
07:35 - М/ф "Смішарики"
07:45 - М/ф "Смішарики"
07:50 - М/ф "Смішарики"
08:00 - М/ф "Фіксики"
08:05 - М/ф "Фіксики"
08:10 - М/ф "Фіксики"
08:20 - М/ф "Фіксики"
08:30 - М/ф "Слідство ведуть Колобки" 
08:50 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
09:00 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
09:10 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
09:20 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
09:30 - М/ф "Добриня Микитич і Змій Горинич" 
10:40 - М/ф "Нові пригоди папуги Кеші "Кеша рибалка""
11:00 - М/ф "Кентервильський привид" 
11:20 - М/ф "Бабуся удава" 
11:30 - М/ф "Фіксики"
11:35 - М/ф "Фіксики"
11:40 - М/ф "Фіксики"
11:50 - М/ф "Фіксики"
12:00 - М/ф "Смішарики"
12:05 - М/ф "Смішарики"
12:15 - М/ф "Смішарики"
12:20 - М/ф "Смішарики"
12:30 - М/ф "Горбоконик. 1975"
13:40 - М/ф "Чудо-Юдо"
15:00 - М/ф "Фіксики"
15:05 - М/ф "Фіксики"
15:10 - М/ф "Фіксики"
15:20 - М/ф "Фіксики"
15:30 - М/ф "Смішарики"
15:35 - М/ф "Смішарики"
15:45 - М/ф "Смішарики"
15:50 - М/ф "Смішарики"
16:00 - М/ф "Пригоди пінгвінятка Лоло"  
16:30 - М/ф "Тягарик Льова"
16:40 - М/ф "Тягарик Льова"
16:45 - М/ф "Тягарик Льова"
16:50 - М/ф "Тягарик Льова"
17:00 - М/ф "Пригоди Васі Куролесова" 
17:30 - М/ф "Смішарики"
17:35 - М/ф "Смішарики"
17:45 - М/ф "Смішарики"
17:50 - М/ф "Смішарики"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
19:20 - М/ф "Автівка кота Леопольда"
19:30 - М/ф "Смішарики"
19:35 - М/ф "Смішарики"
19:45 - М/ф "Смішарики"
19:50 - М/ф "Смішарики"
20:00 - М/ф "Фіксики"
20:05 - М/ф "Фіксики"
20:10 - М/ф "Фіксики"
20:20 - М/ф "Фіксики"
20:30 - М/ф "Слідство ведуть Колобки" 
20:50 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
21:00 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
21:10 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
21:20 - М/ф "Пригоди поросяти Фунтика"
21:30 - М/ф "Добриня Микитич і Змій Горинич" 
22:40 - М/ф "Нові пригоди папуги Кеші "Кеша рибалка""