программа телепередач Детский мир на 24 ноября 2020

05:00 - М/ф "Лікар Айболить"
05:10 - М/ф "Лікар Айболить"
05:20 - М/ф "Лікар Айболить"
05:30 - М/ф "Смішарики"
05:35 - М/ф "Смішарики"
05:45 - М/ф "Смішарики"
05:50 - М/ф "Смішарики"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
06:35 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
06:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
06:55 - М/ф "Доктор Машинкова"
07:30 - М/ф "Смішарики"
07:35 - М/ф "Смішарики"
07:45 - М/ф "Смішарики"
07:50 - М/ф "Смішарики"
08:00 - М/ф "Фіксики"
08:05 - М/ф "Фіксики"
08:10 - М/ф "Фіксики"
08:20 - М/ф "Фіксики"
08:30 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
08:50 - М/ф "Ранок папуги Кеші"
09:00 - М/ф "Бабусині казки"
09:10 - М/ф "Бабусині казки"
09:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
09:30 - М/ф "Урфін Джюс повертається"
10:45 - М/ф "Нові пригоди папуги Кеші "Мужність Кеші""
11:00 - М/ф "Троє з Простоквашино" 
11:20 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
11:30 - М/ф "Фіксики"
11:35 - М/ф "Фіксики"
11:40 - М/ф "Фіксики"
11:50 - М/ф "Фіксики"
12:00 - М/ф "Смішарики"
12:05 - М/ф "Смішарики"
12:15 - М/ф "Смішарики"
12:20 - М/ф "Смішарики"
12:30 - М/ф "Доктор Машинкова"
13:05 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
13:15 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
13:25 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
13:30 - Т/с "Гостя з майбутнього"  
14:35 - М/ф "Гірлянда з малюків"
14:45 - М/ф "Мийдодір" 
15:00 - М/ф "Фіксики"
15:05 - М/ф "Фіксики"
15:10 - М/ф "Фіксики"
15:20 - М/ф "Фіксики"
15:30 - М/ф "Смішарики"
15:35 - М/ф "Смішарики"
15:45 - М/ф "Смішарики"
15:50 - М/ф "Смішарики"
16:00 - М/ф "Кіт Леопольд уві сні та наяву"
16:10 - М/ф "Падав торішній сніг" 
16:30 - М/ф "Тягарик Льова"
16:50 - М/ф "Тягарик Льова"
17:00 - М/ф "Лікар Айболить"
17:10 - М/ф "Лікар Айболить"
17:20 - М/ф "Лікар Айболить"
17:30 - М/ф "Смішарики"
17:35 - М/ф "Смішарики"
17:45 - М/ф "Смішарики"
17:50 - М/ф "Смішарики"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
18:35 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
18:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
18:55 - М/ф "Доктор Машинкова"
19:30 - М/ф "Смішарики"
19:35 - М/ф "Смішарики"
19:45 - М/ф "Смішарики"
19:50 - М/ф "Смішарики"
20:00 - М/ф "Фіксики"
20:05 - М/ф "Фіксики"
20:10 - М/ф "Фіксики"
20:20 - М/ф "Фіксики"
20:30 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
20:50 - М/ф "Ранок папуги Кеші"
21:00 - М/ф "Бабусині казки"
21:10 - М/ф "Бабусині казки"
21:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
21:30 - М/ф "Урфін Джюс повертається"
22:45 - М/ф "Нові пригоди папуги Кеші "Мужність Кеші""
23:00 - М/ф "Троє з Простоквашино" 
23:20 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
23:30 - М/ф "Фіксики"
23:35 - М/ф "Фіксики"
23:40 - М/ф "Фіксики"
23:50 - М/ф "Фіксики"
00:00 - М/ф "Смішарики"
00:05 - М/ф "Смішарики"
00:15 - М/ф "Смішарики"
00:20 - М/ф "Смішарики"
00:30 - М/ф "Доктор Машинкова"
01:05 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
01:15 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
01:25 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
01:30 - Т/с "Гостя з майбутнього"  
02:35 - М/ф "Гірлянда з малюків"
02:45 - М/ф "Мийдодір" 
03:00 - М/ф "Фіксики"
03:05 - М/ф "Фіксики"
03:10 - М/ф "Фіксики"
03:20 - М/ф "Фіксики"
03:30 - М/ф "Смішарики"
03:35 - М/ф "Смішарики"
03:45 - М/ф "Смішарики"
03:50 - М/ф "Смішарики"
04:00 - М/ф "Кіт Леопольд уві сні та наяву"
04:10 - М/ф "Падав торішній сніг" 
04:30 - М/ф "Тягарик Льова"
04:50 - М/ф "Тягарик Льова"
05:00 - М/ф "Лікар Айболить"
05:10 - М/ф "Незнайко в Зеленому місті"
05:30 - М/ф "Смішарики"
05:35 - М/ф "Смішарики"
05:45 - М/ф "Смішарики"
05:50 - М/ф "Смішарики"