Сейчас: 04:05

программа телепередач Детский мир на 24 октября 2020

05:00 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
05:10 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
05:20 - М/ф "Аліса в Дивосвіті"
05:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Козаки"
06:50 - М/ф "Бобик в гостях у Барбоса" 
07:00 - М/ф "Смішарики"
07:05 - М/ф "Смішарики"
07:15 - М/ф "Смішарики"
07:20 - М/ф "Смішарики"
07:30 - М/ф "Марія, Мірабела"
08:35 - М/ф "Фіксики"
08:40 - М/ф "Фіксики"
08:45 - М/ф "Фіксики"
08:55 - М/ф "Фіксики"
09:00 - М/ф "Смішарики"
09:05 - М/ф "Смішарики"
09:15 - М/ф "Смішарики"
09:20 - М/ф "Смішарики"
09:30 - М/ф "Снігова королева"
10:30 - М/ф "Добриня Микитич і Змій Горинич" 
11:35 - М/ф "Чарівне кільце"
12:00 - М/ф "Ну, постривай!"
12:10 - М/ф "Ну, постривай!"
12:20 - М/ф "Ну, постривай!"
12:30 - М/ф "Смішарики"
12:35 - М/ф "Смішарики"
12:45 - М/ф "Смішарики"
12:50 - М/ф "Смішарики"
13:00 - М/ф "Фіксики"
13:05 - М/ф "Фіксики"
13:10 - М/ф "Фіксики"
13:20 - М/ф "Фіксики"
13:30 - М/ф "Казка про царя Салтана" 
14:30 - М/ф "Іван Царевич і Сірий Вовк" 
15:55 - М/ф "День везіння"
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:15 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Падав торішній сніг" 
17:20 - М/ф "Кіт Леопольд уві сні та наяву"
17:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Козаки"
18:50 - М/ф "Бобик в гостях у Барбоса" 
19:00 - М/ф "Смішарики"
19:05 - М/ф "Смішарики"
19:15 - М/ф "Смішарики"
19:20 - М/ф "Смішарики"
19:30 - М/ф "Марія, Мірабела"
20:35 - М/ф "Фіксики"
20:40 - М/ф "Фіксики"
20:45 - М/ф "Фіксики"
20:55 - М/ф "Фіксики"
21:00 - М/ф "Смішарики"
21:05 - М/ф "Смішарики"
21:15 - М/ф "Смішарики"
21:20 - М/ф "Смішарики"
21:30 - М/ф "Снігова королева"
22:30 - М/ф "Добриня Микитич і Змій Горинич" 
23:35 - М/ф "Чарівне кільце"
00:00 - М/ф "Ну, постривай!"
00:10 - М/ф "Ну, постривай!"
00:20 - М/ф "Ну, постривай!"
00:30 - М/ф "Смішарики"
00:35 - М/ф "Смішарики"
00:45 - М/ф "Смішарики"
00:50 - М/ф "Смішарики"
01:00 - М/ф "Фіксики"
01:05 - М/ф "Фіксики"
01:10 - М/ф "Фіксики"
01:20 - М/ф "Фіксики"
01:30 - М/ф "Казка про царя Салтана" 
02:30 - М/ф "Іван Царевич і Сірий Вовк" 
03:50 - М/ф "Смішарики"
04:00 - М/ф "Падав торішній сніг" 
04:20 - М/ф "Кіт Леопольд уві сні та наяву"
04:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
04:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
04:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:00 - М/ф "Фіксики"
05:05 - М/ф "Фіксики"
05:10 - М/ф "Фіксики"
05:20 - М/ф "Фіксики"
05:30 - М/ф "Козаки"
05:50 - М/ф "Найменший гном-2"