Сейчас: 08:16

программа телепередач Детский мир на 22 октября 2020

05:00 - М/ф "Лікар Айболить"
05:10 - М/ф "Лікар Айболить"
05:20 - М/ф "Лікар Айболить"
05:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
06:00 - М/ф "Фіксики"
06:05 - М/ф "Фіксики"
06:10 - М/ф "Фіксики"
06:20 - М/ф "Фіксики"
06:30 - М/ф "Козаки"
06:50 - М/ф "Козаки"
07:00 - М/ф "Смішарики"
07:05 - М/ф "Смішарики"
07:15 - М/ф "Смішарики"
07:20 - М/ф "Смішарики"
07:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
07:40 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
07:55 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
08:00 - М/ф "Тягарик Льова"
08:05 - М/ф "Тягарик Льова"
08:15 - М/ф "Тягарик Льова"
08:20 - М/ф "Тягарик Льова"
08:30 - М/ф "Фіксики"
08:35 - М/ф "Фіксики"
08:40 - М/ф "Фіксики"
08:50 - М/ф "Фіксики"
09:00 - М/ф "Смішарики"
09:05 - М/ф "Смішарики"
09:15 - М/ф "Смішарики"
09:20 - М/ф "Смішарики"
09:30 - М/ф "Мауглі" 
09:50 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
10:00 - М/ф "Бабусині Казки"
10:10 - М/ф "Бабусині Казки"
10:20 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
10:30 - М/ф "Чудо-Юдо"
11:40 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
12:00 - М/ф "Ну, постривай!"
12:10 - М/ф "Ну, постривай!"
12:20 - М/ф "Ну, постривай!"
12:30 - М/ф "Смішарики"
12:35 - М/ф "Смішарики"
12:45 - М/ф "Смішарики"
12:50 - М/ф "Смішарики"
13:00 - М/ф "Фіксики"
13:05 - М/ф "Фіксики"
13:10 - М/ф "Фіксики"
13:20 - М/ф "Фіксики"
13:30 - М/ф "Тягарик Льова"
13:35 - М/ф "Тягарик Льова"
13:40 - М/ф "Тягарик Льова"
13:50 - М/ф "Тягарик Льова"
13:55 - М/ф "Тягарик Льова"
14:00 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
14:20 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
14:30 - Т/с "Гостя з майбутнього"  
15:35 - М/ф "Дід Мороз і літо" 
15:50 - М/ф "Бабуся удава" 
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:10 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Лікар Айболить"
17:10 - М/ф "Лікар Айболить"
17:20 - М/ф "Лікар Айболить"
17:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
17:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
18:00 - М/ф "Фіксики"
18:05 - М/ф "Фіксики"
18:10 - М/ф "Фіксики"
18:20 - М/ф "Фіксики"
18:30 - М/ф "Козаки"
18:50 - М/ф "Козаки"
19:00 - М/ф "Смішарики"
19:05 - М/ф "Смішарики"
19:15 - М/ф "Смішарики"
19:20 - М/ф "Смішарики"
19:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
19:40 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
19:55 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
20:00 - М/ф "Тягарик Льова"
20:05 - М/ф "Тягарик Льова"
20:15 - М/ф "Тягарик Льова"
20:20 - М/ф "Тягарик Льова"
20:30 - М/ф "Фіксики"
20:35 - М/ф "Фіксики"
20:40 - М/ф "Фіксики"
20:50 - М/ф "Фіксики"
21:00 - М/ф "Смішарики"
21:05 - М/ф "Смішарики"
21:15 - М/ф "Смішарики"
21:20 - М/ф "Смішарики"
21:30 - М/ф "Мауглі" 
21:50 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
22:00 - М/ф "Бабусині Казки"
22:10 - М/ф "Бабусині Казки"
22:20 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
22:30 - М/ф "Чудо-Юдо"
23:40 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
00:00 - М/ф "Ну, постривай!"
00:10 - М/ф "Ну, постривай!"
00:20 - М/ф "Ну, постривай!"
00:30 - М/ф "Смішарики"
00:35 - М/ф "Смішарики"
00:45 - М/ф "Смішарики"
00:50 - М/ф "Смішарики"
01:00 - М/ф "Фіксики"
01:05 - М/ф "Фіксики"
01:10 - М/ф "Фіксики"
01:20 - М/ф "Фіксики"
01:30 - М/ф "Тягарик Льова"
01:35 - М/ф "Тягарик Льова"
01:40 - М/ф "Тягарик Льова"
01:50 - М/ф "Тягарик Льова"
01:55 - М/ф "Тягарик Льова"
02:00 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
02:20 - М/ф "Совеня Хоп Хоп"
02:30 - Т/с "Гостя з майбутнього"  
03:35 - М/ф "Дід мороз і літо" 
03:50 - М/ф "Бабуся удава" 
04:00 - М/ф "Фіксики"
04:05 - М/ф "Фіксики"
04:10 - М/ф "Фіксики"
04:20 - М/ф "Фіксики"
04:30 - М/ф "Смішарики"
04:35 - М/ф "Смішарики"
04:45 - М/ф "Смішарики"
04:50 - М/ф "Смішарики"
05:00 - М/ф "Лікар Айболить"
05:10 - М/ф "Лікар Айболить"
05:20 - М/ф "Лікар Айболить"
05:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
05:45 - М/ф "Смарта і диво-сумка"