программа телепередач Детский мир на 25 марта 2020

05:00 - М/ф "Фіксики"
05:05 - М/ф "Фіксики"
05:10 - М/ф "Фіксики"
05:20 - М/ф "Фіксики"
05:30 - М/ф "Кентервильсьский привид"
05:50 - М/ф "Гірлянда з малюків"
06:00 - М/ф "Смішарики"
06:05 - М/ф "Смішарики"
06:15 - М/ф "Смішарики"
06:20 - М/ф "Смішарики"
06:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
06:35 - М/ф "Тягарик Льова"
06:40 - М/ф "Тягарик Льова"
06:50 - М/ф "Тягарик Льова"
06:55 - М/ф "Тягарик Льова"
07:00 - М/ф "Тягарик Льова"
07:05 - М/ф "Доктор Машинкова"
07:20 - М/ф "Доктор Машинкова"
07:30 - М/ф "Фіксики"
07:35 - М/ф "Фіксики"
07:40 - М/ф "Фіксики"
07:50 - М/ф "Фіксики"
08:00 - М/ф "Смішарики"
08:05 - М/ф "Смішарики"
08:15 - М/ф "Смішарики"
08:20 - М/ф "Смішарики"
08:30 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
08:45 - М/ф "Вінні-Пух" 
09:00 - М/ф "Бабусині Казки"
09:10 - М/ф "Granny"s Fairytales"
09:15 - М/ф "Аліса в Задзеркаллі"
09:30 - Х/ф "Дивовижні пригоди Дениса Корабльова"
10:35 - М/ф "Лікар Айболить"
10:45 - М/ф "Лікар Айболить"
11:00 - М/ф "Мауглі" 
11:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
11:30 - М/ф "Смішарики"
11:35 - М/ф "Смішарики"
11:45 - М/ф "Смішарики"
11:50 - М/ф "Смішарики"
12:00 - М/ф "Фіксики"
12:05 - М/ф "Фіксики"
12:10 - М/ф "Фіксики"
12:20 - М/ф "Фіксики"
12:30 - М/ф "Доктор Машинкова"
12:45 - М/ф "Доктор Машинкова"
12:50 - М/ф "Тягарик Льова"
12:55 - М/ф "Тягарик Льова"
13:00 - М/ф "Тягарик Льова"
13:10 - М/ф "Тягарик Льова"
13:15 - М/ф "Тягарик Льова"
13:20 - М/ф "Тягарик Льова"
13:30 - Х/ф "Там, на невідомих стежках..." 
14:35 - М/ф "Слідство ведуть Колобки"
15:00 - М/ф "Фіксики"
15:05 - М/ф "Фіксики"
15:10 - М/ф "Фіксики"
15:20 - М/ф "Фіксики"
15:30 - М/ф "Смішарики"
15:35 - М/ф "Смішарики"
15:45 - М/ф "Смішарики"
15:50 - М/ф "Смішарики"
16:00 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
16:10 - М/ф "Бабуся удава" 
16:15 - М/ф "Я згадую"
16:30 - М/ф "Машини-помічники"
16:40 - М/ф "Машини-помічники"
16:45 - М/ф "Машини-помічники"
17:00 - М/ф "Фіксики"
17:05 - М/ф "Фіксики"
17:10 - М/ф "Фіксики"
17:20 - М/ф "Фіксики"
17:30 - М/ф "Кентервильсьский привид"
17:50 - М/ф "Гірлянда з малюків"
18:00 - М/ф "Смішарики"
18:05 - М/ф "Смішарики"
18:15 - М/ф "Смішарики"
18:20 - М/ф "Смішарики"
18:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
18:35 - М/ф "Тягарик Льова"
18:40 - М/ф "Тягарик Льова"
18:50 - М/ф "Тягарик Льова"
18:55 - М/ф "Тягарик Льова"
19:00 - М/ф "Тягарик Льова"
19:05 - М/ф "Доктор Машинкова"
19:20 - М/ф "Доктор Машинкова"
19:30 - М/ф "Фіксики"
19:35 - М/ф "Фіксики"
19:40 - М/ф "Фіксики"
19:50 - М/ф "Фіксики"
20:00 - М/ф "Смішарики"
20:05 - М/ф "Смішарики"
20:15 - М/ф "Смішарики"
20:20 - М/ф "Смішарики"
20:30 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
20:45 - М/ф "Вінні-Пух" 
21:00 - М/ф "Бабусині Казки"
21:10 - М/ф "Granny"s Fairytales"
21:15 - М/ф "Аліса в Задзеркаллі"
21:30 - Х/ф "Дивовижні пригоди Дениса Корабльова"
22:35 - М/ф "Лікар Айболить"
22:45 - М/ф "Лікар Айболить"
23:00 - М/ф "Мауглі" 
23:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:30 - М/ф "Смішарики"
23:35 - М/ф "Смішарики"
23:45 - М/ф "Смішарики"
23:50 - М/ф "Смішарики"
00:00 - М/ф "Фіксики"
00:05 - М/ф "Фіксики"
00:10 - М/ф "Фіксики"
00:20 - М/ф "Фіксики"
00:30 - М/ф "Доктор Машинкова"
00:45 - М/ф "Доктор Машинкова"
00:50 - М/ф "Тягарик Льова"
00:55 - М/ф "Тягарик Льова"
01:00 - М/ф "Тягарик Льова"
01:10 - М/ф "Тягарик Льова"
01:15 - М/ф "Тягарик Льова"
01:20 - М/ф "Тягарик Льова"
01:30 - Х/ф "Там, на невідомих стежках..." 
02:35 - М/ф "Слідство ведуть Колобки"
03:00 - М/ф "Фіксики"
03:05 - М/ф "Фіксики"
03:10 - М/ф "Фіксики"
03:20 - М/ф "Фіксики"
03:30 - М/ф "Смішарики"
03:35 - М/ф "Смішарики"
03:45 - М/ф "Смішарики"
03:50 - М/ф "Смішарики"
04:00 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
04:10 - М/ф "Бабуся удава" 
04:15 - М/ф "Я згадую"
04:30 - М/ф "Машини-помічники"
04:40 - М/ф "Машини-помічники"
04:45 - М/ф "Машини-помічники"
05:00 - М/ф "Фіксики"
05:05 - М/ф "Фіксики"
05:10 - М/ф "Фіксики"
05:20 - М/ф "Фіксики"
05:30 - М/ф "Пес у чоботях" 
05:50 - М/ф "Івашко з палацу піонерів"