Сейчас: 13:57

программа телепередач Детский мир на 12 октября 2019

05:00 - М/ф "Ну, постривай!"
05:10 - М/ф "Ну, постривай!"
05:20 - М/ф "Ну, постривай!"
05:30 - М/ф "Пастка для Бамбра" 
05:40 - М/ф "Невдахи"
05:50 - М/ф "Ай, ай, ай!"
06:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
06:30 - М/ф "Самий, самий, самий, самий.."
06:50 - М/ф "Випадок з бегемотом"
07:00 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
07:30 - М/ф "Казка про рибалку і рибку" 
08:00 - М/ф "Алі-Баба і сорок розбійників"
08:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
08:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
08:45 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
09:00 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
09:45 - М/ф "Свиня-скарбничка"
10:00 - М/ф "Пригоди Васі Куролесова" 
10:30 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
10:35 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
10:45 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
10:50 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
11:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
12:00 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
12:10 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
12:15 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
12:25 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
12:30 - М/ф "Хто найдужчий?"
12:45 - М/ф "А що ти вмієш ?"
13:00 - М/ф "Ну, постривай!"
13:10 - М/ф "Ну, постривай!"
13:20 - М/ф "Ну, постривай!"
13:30 - М/ф "Три банани" 
13:45 - М/ф "Зачарований хлопчик" 
14:30 - М/ф "Хоробрий кравчик" 
16:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
16:30 - М/ф "Бобри йдуть слідами" 
16:45 - М/ф "Золотий хлопчик" 
17:00 - М/ф "Ну, постривай!"
17:10 - М/ф "Ну, постривай!"
17:20 - М/ф "Ну, постривай!"
17:30 - М/ф "Дюймовочка"
18:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
18:30 - М/ф "Самий, самий, самий, самий.."
18:50 - М/ф "Випадок з бегемотом"
19:00 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
19:30 - М/ф "Казка про рибалку і рибку" 
20:00 - М/ф "Алі-Баба і сорок розбійників"
20:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
20:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
20:45 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
21:00 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
21:45 - М/ф "Свиня-скарбничка"
22:00 - М/ф "Пригоди Васі Куролесова" 
22:30 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
22:35 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
22:45 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
22:50 - М/ф "Подорож нерозлучних друзів"
23:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
00:00 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
00:10 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
00:15 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
00:25 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
00:30 - М/ф "Хто найдужчий?"
00:45 - М/ф "А що ти вмієш?"
01:00 - М/ф "Ну, постривай!"
01:10 - М/ф "Ну, постривай!"
01:20 - М/ф "Ну, постривай!"
01:30 - М/ф "Три банани" 
01:45 - М/ф "Зачарований хлопчик" 
02:30 - М/ф "Хоробрий кравчик" 
04:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
04:30 - М/ф "Бобри йдуть слідами" 
04:45 - М/ф "Золотий хлопчик" 
05:00 - М/ф "Ну, постривай!"
05:10 - М/ф "Ну, постривай!"
05:20 - М/ф "Ну, постривай!"
05:30 - М/ф "Дюймовочка"