Сейчас: 12:31

программа телепередач Детский мир на 15 сентября 2019

05:00 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Крокодил Гена" 
05:50 - М/ф "Про щеня"
06:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
06:30 - М/ф "Снігурка"
06:40 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
06:50 - М/ф "Ми, з Шерлоком Холмсом"
07:00 - М/ф "Максіпес Фік"
07:05 - М/ф "Максіпес Фік"
07:15 - М/ф "Максіпес Фік"
07:20 - М/ф "Лапландські казки"
08:30 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
08:40 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
09:00 - М/ф "Ранок папуги Кеші"
09:10 - М/ф "Журавлине пір"я" 
09:20 - М/ф "Начебто"
09:30 - М/ф "Мій друг Мартин"
09:40 - М/ф "Заповітна мрія"
09:50 - М/ф "Бездомні домовики"
10:00 - М/ф "Летіли два верблюди"
10:10 - М/ф "Троє з Простоквашино" 
10:30 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
10:35 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
10:45 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
10:50 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
11:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
12:00 - М/ф "Казки про фею Амальке"
12:05 - М/ф "Казки про фею Амальке"
12:15 - М/ф "Казки про фею Амальке"
12:20 - М/ф "Наша нянька"
12:30 - М/ф "Суниця під снігом"
12:40 - М/ф "Мурзилка і Велетень"
13:00 - М/ф "Казки про фею Амальке"
13:05 - М/ф "Казки про фею Амальке"
13:15 - М/ф "Казки про фею Амальке"
13:20 - М/ф "Казки про фею Амальке"
13:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
13:50 - М/ф "Василиса Прекрасна" 
14:05 - М/ф "Казка мовиться"
14:30 - Х/ф "Русалонька"
16:00 - М/ф "Весела карусель" 
16:10 - М/ф "Весела карусель" 
16:20 - М/ф "Весела карусель" 
16:30 - М/ф "Пес у чоботях" 
16:50 - М/ф "Пряник"
17:00 - М/ф "Кріт"
17:05 - М/ф "Кріт"
17:10 - М/ф "Кріт"
17:20 - М/ф "Найменший гном-2"
17:30 - М/ф "Про рибалку і рибку"
17:45 - М/ф "Мої бабусі та я"
17:50 - М/ф "Прибулець Ванятко" 
18:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
18:30 - М/ф "Снігурка"
18:40 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
18:50 - М/ф "Ми, з Шерлоком Холмсом"
19:00 - М/ф "Максіпес Фік"
19:05 - М/ф "Максіпес Фік"
19:15 - М/ф "Максіпес Фік"
19:20 - М/ф "Лапландські казки"
20:30 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
20:40 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
21:00 - М/ф "Ранок папуги Кеші"
21:10 - М/ф "Журавлине пір"я" 
21:20 - М/ф "Начебто"
21:30 - М/ф "Мій друг Мартин"
21:40 - М/ф "Заповітна мрія"
21:50 - М/ф "Бездомні домовики"
22:00 - М/ф "Летіли два верблюди"
22:10 - М/ф "Троє з Простоквашино" 
22:30 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
22:35 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
22:45 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
22:50 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
23:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"