Сейчас: 12:31

программа телепередач Детский мир на 14 сентября 2019

05:00 - М/ф "Кріт"
05:05 - М/ф "Кріт"
05:10 - М/ф "Кріт"
05:15 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
05:45 - М/ф "Ох і Ах ідуть у похід" 
06:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
06:30 - М/ф "Слоненя"
06:40 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
07:00 - М/ф "Максіпес Фік"
07:05 - М/ф "Максіпес Фік"
07:15 - М/ф "Максіпес Фік"
07:20 - М/ф "Різдвяні казки"
08:35 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
08:45 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
09:00 - М/ф "Муха-Цокотуха" 
09:10 - М/ф "У тридесятому столітті"
09:25 - М/ф "Як старий квочкою був"
09:35 - М/ф "Троє на острові"
09:50 - М/ф "Жирафа і окуляри" 
10:00 - М/ф "Перервочка №3"
10:10 - М/ф "Комаров" 
10:20 - М/ф "Ковбой у місті"
10:30 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
10:35 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
10:45 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
10:50 - М/ф "Ай, ай, ай!"
11:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
12:00 - М/ф "Казки про фею Амальке"
12:05 - М/ф "Казки про фею Амальке"
12:15 - М/ф "Казки про фею Амальке"
12:20 - М/ф "Полювання"
12:30 - М/ф "Як каченя-музикант став футболістом" 
12:40 - М/ф "Олівець і ляпка"
12:50 - М/ф "Ванятко і космічний пірат"
13:00 - М/ф "Казки про фею Амальке"
13:05 - М/ф "Казки про фею Амальке"
13:15 - М/ф "Казки про фею Амальке"
13:20 - М/ф "Прибулець у капусті" 
13:30 - М/ф "Свято новорічної ялинки"
14:30 - Х/ф "Маленька принцеса"
16:00 - М/ф "Весела карусель" 
16:05 - М/ф "Весела карусель" 
16:15 - М/ф "Весела карусель" 
16:20 - М/ф "Весела карусель" 
16:30 - М/ф "Перервочка №5"
16:40 - М/ф "Мишеня Пік"
17:00 - М/ф "Кріт"
17:30 - М/ф "Крокодил Гена" 
17:50 - М/ф "Про щеня"
18:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
18:30 - М/ф "Слоненя"
18:40 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
19:00 - М/ф "Максіпес Фік"
19:05 - М/ф "Максіпес Фік"
19:15 - М/ф "Максіпес Фік"
19:20 - М/ф "Різдвяні казки"
20:35 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
20:45 - М/ф "Болек і Льолек у Європі"
21:00 - М/ф "Муха-Цокотуха" 
21:10 - М/ф "У тридесятому столітті"
21:25 - М/ф "Як старий квочкою був"
21:35 - М/ф "Троє на острові"
21:50 - М/ф "Жирафа і окуляри" 
22:00 - М/ф "Перервочка №3"
22:10 - М/ф "Комаров" 
22:20 - М/ф "Ковбой у місті"
22:30 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
22:35 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
22:45 - М/ф "Про ведмежу Буго і пінгвіненя Піколу"
22:50 - М/ф "Ай, ай, ай!"
23:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
00:00 - М/ф "Казки про фею Амальке"
00:05 - М/ф "Казки про фею Амальке"
00:15 - М/ф "Казки про фею Амальке"
00:20 - М/ф "Полювання"
00:30 - М/ф "Як каченя-музикант став футболістом" 
00:40 - М/ф "Олівець і ляпка"
00:50 - М/ф "Ванятко і космічний пірат"
01:00 - М/ф "Казки про фею Амальке"
01:05 - М/ф "Казки про фею Амальке"
01:15 - М/ф "Казки про фею Амальке"
01:20 - М/ф "Прибулець у капусті" 
01:30 - М/ф "Свято новорічної ялинки"
02:30 - Х/ф "Маленька принцеса"
04:00 - М/ф "Весела карусель" 
04:05 - М/ф "Весела карусель" 
04:15 - М/ф "Весела карусель" 
04:20 - М/ф "Весела карусель" 
04:30 - М/ф "Перервочка №5"
04:40 - М/ф "Мишеня Пік"
05:00 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Крокодил Гена" 
05:50 - М/ф "Про щеня"