программа телепередач Детский мир на 12 сентября 2019

05:00 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
06:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
06:30 - М/ф "Ох і Ах"
06:40 - М/ф "Незнайко вчиться" 
07:00 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:10 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:15 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:25 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:30 - М/ф "Світлячок"
07:40 - М/ф "Світлячок"
07:50 - М/ф "Світлячок"
08:00 - М/ф "Світлячок"
08:10 - М/ф "Як стати великим" 
08:20 - М/ф "Просто так" 
08:30 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
08:40 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
08:50 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
09:00 - М/ф "Вук"
10:05 - М/ф "Країна Оркестрія"
10:25 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
10:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
10:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
10:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
11:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
12:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
12:30 - М/ф "Чебурашка" 
12:50 - М/ф "Пустомеля"
13:00 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
13:10 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
13:15 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
13:25 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
13:30 - М/ф "Світлячок"
13:40 - М/ф "Світлячок"
13:50 - М/ф "Світлячок"
14:00 - М/ф "Світлячок"
14:10 - М/ф "Завтра буде завтра"
14:15 - М/ф "Ненаглядний посібник" 
14:30 - Х/ф "Імператор і барабанщик"
15:40 - М/ф "Міс Новий Рік"
15:50 - М/ф "Веселка"
16:00 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:10 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:20 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:30 - М/ф "Солдатський каптан"
16:40 - М/ф "Кентервильсьский привид"
17:00 - М/ф "Кріт"
17:10 - М/ф "Кріт"
17:15 - М/ф "Кріт"
17:25 - М/ф "Кріт"
17:30 - М/ф "Вінні Пух" 
17:40 - М/ф "І мама мене вибачить"
17:50 - М/ф "Боцман і папуга" 
18:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
18:30 - М/ф "Ох і Ах"
18:40 - М/ф "Незнайко вчиться" 
19:00 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:10 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:15 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:25 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:30 - М/ф "Світлячок"
19:40 - М/ф "Світлячок"
19:50 - М/ф "Світлячок"
20:00 - М/ф "Світлячок"
20:10 - М/ф "Як стати великим" 
20:20 - М/ф "Просто так" 
20:30 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
20:40 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
20:50 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
21:00 - М/ф "Вук"
22:05 - М/ф "Країна Оркестрія"
22:25 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
22:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
22:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
22:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
23:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
00:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
00:30 - М/ф "Чебурашка" 
00:50 - М/ф "Пустомеля"
01:00 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
01:10 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
01:15 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
01:25 - М/ф "Кошеня з Кошурково"
01:30 - М/ф "Світлячок"
01:40 - М/ф "Світлячок"
01:50 - М/ф "Світлячок"
02:00 - М/ф "Світлячок"
02:10 - М/ф "Завтра буде завтра"
02:15 - М/ф "Ненаглядний посібник" 
02:30 - Х/ф "Імператор і барабанщик"
03:40 - М/ф "Міс Новий Рік"
03:50 - М/ф "Веселка"
04:00 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:10 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:20 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:30 - М/ф "Солдатський каптан"
04:40 - М/ф "Кентервильський привид"
05:00 - М/ф "Кріт"
05:10 - М/ф "Кріт"
05:15 - М/ф "Кріт"
05:25 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Вінні Пух" 
05:40 - М/ф "І мама мене вибачить"
05:50 - М/ф "Боцман і папуга"