Сейчас: 12:31

программа телепередач Детский мир на 11 сентября 2019

05:00 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
05:50 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"
06:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
06:30 - М/ф "Дзеркало часу"
06:40 - М/ф "Пантелей і лякало"
06:50 - М/ф "Слоненя пішло вчитися"
07:00 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:10 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:15 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:25 - М/ф "Так зійде"
07:35 - М/ф "Жовтик"
07:40 - М/ф "Чарівні ліхтарики"
07:50 - М/ф "Казка про нерозумне мишеня"
08:00 - М/ф "Пісенька мишеняти"
08:10 - М/ф "Новорічний вітер"
08:30 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
08:40 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
08:50 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
09:00 - М/ф "Чудесний дзвіночок" 
09:20 - М/ф "Велетень егоїст"
09:30 - М/ф "Сестриця Оленка і братик Іванко" 
09:40 - М/ф "Чужий голос" 
09:50 - М/ф "Олень і вовк"
10:00 - М/ф "Бабусині Казки"
10:10 - М/ф "Granny"s Fairytales"
10:20 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
10:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
10:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
10:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
11:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
12:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
12:30 - М/ф "Матч-реванш" 
12:50 - М/ф "Бешкетники"
13:00 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:10 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:15 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:25 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:30 - М/ф "Опудало-Мяучело" 
13:40 - М/ф "Як ми весну робили"
13:50 - М/ф "Руда кицька"
14:00 - М/ф "Оце так тигр"
14:10 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок" 
14:20 - М/ф "Дзеркальце"
14:30 - Х/ф "Чарівниці з передмістя"
15:50 - М/ф "За власним бажанням"
16:00 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:10 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:20 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:30 - М/ф "Карлсон повернувся" 
16:50 - М/ф "Старий Перекотиполе"
17:00 - М/ф "Кріт"
17:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
18:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
18:30 - М/ф "Дзеркало часу"
18:40 - М/ф "Пантелей і лякало"
18:50 - М/ф "Слоненя пішло вчитися"
19:00 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:10 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:15 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:25 - М/ф "Так зійде"
19:35 - М/ф "Жовтик"
19:40 - М/ф "Чарівні ліхтарики"
19:50 - М/ф "Казка про нерозумне мишеня"
20:00 - М/ф "Пісенька мишеняти"
20:10 - М/ф "Новорічний вітер"
20:30 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
20:40 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
20:50 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
21:00 - М/ф "Чудесний дзвіночок" 
21:20 - М/ф "Велетень егоїст"
21:30 - М/ф "Сестриця Оленка і братик Іванко" 
21:40 - М/ф "Чужий голос" 
21:50 - М/ф "Олень і вовк"
22:00 - М/ф "Бабусині Казки"
22:10 - М/ф "Granny"s Fairytales"
22:20 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
22:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
22:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
22:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
23:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
00:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
00:30 - М/ф " Матч-Реванш" 
00:50 - М/ф "Бешкетники"
01:00 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:10 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:15 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:25 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:30 - М/ф "Опудало-Мяучело" 
01:40 - М/ф "Як ми весну робили"
01:50 - М/ф "Руда кицька"
02:00 - М/ф "Оце так тигр"
02:10 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок" 
02:20 - М/ф "Дзеркальце"
02:30 - Х/ф "Чарівниці з передмістя"
03:50 - М/ф "За власним бажанням"
04:00 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:10 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:20 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:30 - М/ф "Карлсон повернувся" 
04:50 - М/ф "Старий Перекотиполе"
05:00 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"