Сейчас: 12:30

программа телепередач Детский мир на 10 сентября 2019

05:00 - М/ф "Кріт"
05:10 - М/ф "Кріт"
05:15 - М/ф "Кріт"
05:25 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
06:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
06:30 - М/ф "Стійкий олов"яний солдатик"
06:45 - М/ф "Про Сидорова Вову" 
07:00 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:10 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:15 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
07:25 - М/ф "Гірлянда з малюків"
07:30 - М/ф "Мавпочки в опері" 
07:40 - М/ф "Дід Мороз і сірий вовк"
08:00 - М/ф "Дора-Дора помідора"
08:10 - М/ф "Жива іграшка" 
08:15 - М/ф "Він попався!"
08:30 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
08:40 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
08:50 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
09:00 - М/ф "Викрадення в Тютюрлістані"
10:15 - М/ф "Лист"
10:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
10:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
10:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
11:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
12:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
12:30 - М/ф "Старі знайомі"
12:50 - М/ф "Про діда, бабу і курочку Рябу" 
13:00 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:10 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:15 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:25 - М/ф "Гном Рацохейл"
13:35 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
13:45 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
13:50 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
14:00 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
14:10 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
14:20 - М/ф "Нічна квітка"
14:30 - Х/ф "Бал казок" 
15:35 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
15:40 - М/ф "Горщик каші"
16:00 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:10 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
16:20 - М/ф "Змій на горищі"
16:30 - М/ф "Баранкін, будь людиною!"
16:50 - М/ф "Як лисиця зайця доганяла"
17:00 - М/ф "Кріт"
17:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
17:50 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"
18:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
18:30 - М/ф "Стійкий олов"яний солдатик"
18:45 - М/ф "Про Сидорова Вову" 
19:00 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:10 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:15 - М/ф "Пригоди сажотруса Саженки"
19:25 - М/ф "Гірлянда з малюків"
19:30 - М/ф "Мавпочки в опері" 
19:40 - М/ф "Дід Мороз і сірий вовк"
20:00 - М/ф "Дора-Дора помідора"
20:10 - М/ф "Жива іграшка" 
20:15 - М/ф "Він попався!"
20:30 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
20:40 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
20:50 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
21:00 - М/ф "Викрадення в Тютюрлістані"
22:15 - М/ф "Лист"
22:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
22:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
22:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
23:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
00:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
00:30 - М/ф "Старі знайомі"
00:50 - М/ф "Про діда, бабу і курочку Рябу" 
01:00 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:10 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:15 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:25 - М/ф "Гном Рацохейл"
01:35 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
01:45 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
01:50 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
02:00 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
02:10 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
02:20 - М/ф "Нічна квітка"
02:30 - Х/ф "Бал казок" 
03:35 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
03:40 - М/ф "Горщик каші"
04:00 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:10 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
04:20 - М/ф "Змій на горищі"
04:30 - М/ф "Баранкін, будь людиною!"
04:50 - М/ф "Як лисиця зайця доганяла"
05:00 - М/ф "Кріт"
05:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
05:50 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"