Сейчас: 21:57

программа телепередач Детский мир на 17 августа 2019

05:00 - М/ф "Незнайко вчиться" 
05:20 - М/ф "Прометей"
05:40 - М/ф "Срібне копитце" 
05:50 - М/ф "Слоненя"
06:00 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
06:30 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
06:50 - М/ф "Снігурка"
07:00 - М/ф "Чарівний олівець"
07:10 - М/ф "Чарівний олівець"
07:20 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
07:30 - М/ф "Цибуліно" 
08:10 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
08:30 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
09:00 - М/ф "Му-Му"
09:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
09:30 - М/ф "Чарівний олівець"
09:40 - М/ф "Чарівний олівець"
09:50 - М/ф "Лисиця, ведмідь і мотоцикл з коляскою"
10:00 - М/ф "Розбійник і принцеса"
11:40 - М/ф "Загубилася внучка"  
12:00 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
12:30 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
12:50 - М/ф "Снігурка"
13:00 - М/ф "Чарівний олівець"
13:10 - М/ф "Чарівний олівець"
13:20 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
13:30 - М/ф "Цибуліно" 
14:10 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
14:30 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
15:00 - М/ф "Му-Му"
15:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
15:30 - М/ф "Чарівний олівець"
15:40 - М/ф "Чарівний олівець"
15:50 - М/ф "Лисиця, ведмідь і мотоцикл з коляскою"
16:00 - М/ф "Розбійник і принцеса"
17:40 - М/ф "Загубилася внучка"  
18:00 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
18:30 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
18:50 - М/ф "Снігурка"
19:00 - М/ф "Чарівний олівець"
19:10 - М/ф "Чарівний олівець"
19:20 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
19:30 - М/ф "Цибуліно" 
20:10 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
20:30 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
21:00 - М/ф "Му-Му"
21:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
21:30 - М/ф "Чарівний олівець"
21:40 - М/ф "Чарівний олівець"
21:50 - М/ф "Лисиця, ведмідь і мотоцикл з коляскою"
22:00 - М/ф "Розбійник і принцеса"
23:40 - М/ф "Загубилася внучка"  
00:00 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
00:30 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
00:50 - М/ф "Снігурка"
01:00 - М/ф "Чарівний олівець"
01:10 - М/ф "Чарівний олівець"
01:20 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
01:30 - М/ф "Цибуліно" 
02:10 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
02:30 - М/ф "Жили собі... Першовідкривачі"
03:00 - М/ф "Му-Му"
03:20 - М/ф "Ми з Шерлоком Холмсом"
03:30 - М/ф "Чарівний олівець"
03:40 - М/ф "Чарівний олівець"
03:50 - М/ф "Лисиця, ведмідь і мотоцикл з коляскою"
04:00 - М/ф "Розбійник і принцеса"
05:40 - М/ф "Загубилася внучка"