Сейчас: 22:46

программа телепередач Детский мир на 12 июля 2019

05:15 - М/ф "Найменший гном-1"
05:25 - М/ф "Каша з сокири" 
05:35 - М/ф "Пташка Тарі"
05:45 - М/ф "Пригода коми і крапки"
06:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:20 - М/ф "Весела карусель №30"
06:30 - М/ф "Обережно, щука!" 
06:50 - М/ф "Про джмелів і королів"
07:00 - М/ф "Болек і Льолек"
07:10 - М/ф "Болек і Льолек"
07:20 - М/ф "Болек і Льолек"
07:30 - М/ф "Болек і Льолек"
07:40 - М/ф "Канікули Боніфація" 
08:00 - М/ф "Дзеркальце"
08:10 - М/ф "Про бегемота, який боявся щеплень"
08:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
09:00 - М/ф "Пудель"
09:10 - М/ф "Пантелей і лякало"
09:20 - М/ф "Баба-Яга проти-2"
09:30 - М/ф "Кріт"
10:00 - М/ф "Оранжеве горлечко" 
10:20 - М/ф "Висока гірка" 
10:40 - М/ф "Кульбаба - товсті щоки"
10:45 - М/ф "Лев і заєць" 
11:00 - М/ф "Слоненя пішло вчитися"
11:10 - М/ф "Стійкий олов"яний солдатик" 
11:25 - М/ф "Му-Му"
11:45 - М/ф "Перервочка №3"
12:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:20 - М/ф "Весела карусель №30"
12:30 - М/ф "Обережно, щука!" 
12:50 - М/ф "Про джмелів і королів"
13:00 - М/ф "Болек і Льолек"
13:10 - М/ф "Болек і Льолек"
13:20 - М/ф "Болек і Льолек"
13:30 - М/ф "Болек і Льолек"
13:40 - М/ф "Канікули Боніфація" 
14:00 - М/ф "Дзеркальце"
14:10 - М/ф "Про бегемота, який боявся щеплень"
14:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
15:00 - М/ф "Пудель"
15:10 - М/ф "Пантелей і лякало"
15:20 - М/ф "Баба-Яга проти-2"
15:30 - М/ф "Кріт"
16:00 - М/ф "Оранжеве горлечко" 
16:20 - М/ф "Висока гірка" 
16:40 - М/ф "Кульбаба - товсті щоки"
16:45 - М/ф "Лев і заєць" 
17:00 - М/ф "Слоненя пішло вчитися"
17:10 - М/ф "Стійкий олов"яний солдатик" 
17:25 - М/ф "Му-Му"
17:45 - М/ф "Перервочка №3"
18:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:20 - М/ф "Весела карусель №30"
18:30 - М/ф "Обережно, щука!" 
18:50 - М/ф "Про джмелів і королів"
19:00 - М/ф "Болек і Льолек"
19:10 - М/ф "Болек і Льолек"
19:20 - М/ф "Болек і Льолек"
19:30 - М/ф "Болек і Льолек"
19:40 - М/ф "Канікули Боніфація" 
20:00 - М/ф "Дзеркальце"
20:10 - М/ф "Про бегемота, який боявся щеплень"
20:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
21:00 - М/ф "Пудель"
21:10 - М/ф "Пантелей і лякало"
21:20 - М/ф "Баба-Яга проти-2"
21:30 - М/ф "Кріт"
22:00 - М/ф "Оранжеве горлечко" 
22:20 - М/ф "Висока гірка" 
22:40 - М/ф "Кульбаба - товсті щоки"
22:45 - М/ф "Лев і заєць" 
23:00 - М/ф "Слоненя пішло вчитися"
23:10 - М/ф "Стійкий олов"яний солдатик" 
23:25 - М/ф "Му-Му"
23:45 - М/ф "Перервочка №3"
00:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:20 - М/ф "Весела карусель №30"
00:30 - М/ф "Обережно, щука!" 
00:50 - М/ф "Про джмелів і королів"
01:00 - М/ф "Болек і Льолек"
01:10 - М/ф "Болек і Льолек"
01:20 - М/ф "Болек і Льолек"
01:30 - М/ф "Болек і Льолек"
01:40 - М/ф "Канікули Боніфація" 
02:00 - М/ф "Дзеркальце"
02:10 - М/ф "Про бегемота, який боявся щеплень"
02:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
03:00 - М/ф "Пудель"
03:10 - М/ф "Пантелей і лякало"
03:20 - М/ф "Баба-Яга проти-2"
03:30 - М/ф "Кріт"
04:00 - М/ф "Оранжеве горлечко" 
04:20 - М/ф "Висока гірка" 
04:40 - М/ф "Кульбаба - товсті щоки"
04:45 - М/ф "Лев і заєць" 
05:00 - М/ф "Слоненя пішло вчитися"
05:10 - М/ф "Стійкий олов"яний солдатик" 
05:25 - М/ф "Му-Му"
05:45 - М/ф "Перервочка №3"