Сейчас: 23:06

программа телепередач Детский мир на 11 июля 2019

05:00 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
05:20 - М/ф "Дзеркало часу"
05:30 - М/ф "Вітамін росту"
05:35 - М/ф "Лист"
05:45 - М/ф "Снігурка"
05:50 - М/ф "Від того, що в кузні не було цвяха"
06:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:30 - М/ф "Незнайко вчиться" 
06:50 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
07:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:30 - М/ф "Терем-теремок"
07:40 - М/ф "Коли запалюються ялинки" 
08:00 - М/ф "Лісова хроніка"
08:10 - М/ф "Новорічний вітер"
08:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
09:00 - М/ф "Домашній цирк"
09:10 - М/ф "Продєлкін у школі"
09:20 - М/ф "Баба-Яга проти-1"
09:30 - М/ф "Кріт"
10:00 - М/ф "Викрадення в Тютюрлістані"
11:15 - М/ф "Найменший гном-1"
11:25 - М/ф "Каша з сокири" 
11:35 - М/ф "Пташка Тарі"
11:45 - М/ф "Пригода коми і крапки"
12:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:30 - М/ф "Незнайко вчиться" 
12:50 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
13:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:30 - М/ф "Терем-теремок"
13:40 - М/ф "Коли запалюються ялинки" 
14:00 - М/ф "Лісова хроніка"
14:10 - М/ф "Новорічний вітер"
14:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
15:00 - М/ф "Домашній цирк"
15:10 - М/ф "Продєлкін у школі"
15:20 - М/ф "Баба-Яга проти-1"
15:30 - М/ф "Кріт"
16:00 - М/ф "Викрадення в Тютюрлістані"
17:15 - М/ф "Найменший гном-1"
17:25 - М/ф "Каша з сокири" 
17:35 - М/ф "Пташка Тарі"
17:45 - М/ф "Пригода коми і крапки"
18:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:30 - М/ф "Незнайко вчиться" 
18:50 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
19:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
19:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
19:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
19:30 - М/ф "Терем-теремок"
19:40 - М/ф "Коли запалюються ялинки" 
20:00 - М/ф "Лісова хроніка"
20:10 - М/ф "Новорічний вітер"
20:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
21:00 - М/ф "Домашній цирк"
21:10 - М/ф "Продєлкін у школі"
21:20 - М/ф "Баба-Яга проти-1"
21:30 - М/ф "Кріт"
22:00 - М/ф "Викрадення в Тютюрлістані"
23:15 - М/ф "Найменший гном-1"
23:25 - М/ф "Каша з сокири" 
23:35 - М/ф "Пташка Тарі"
23:45 - М/ф "Пригода коми і крапки"
00:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:30 - М/ф "Незнайко вчиться" 
00:50 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
01:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
01:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
01:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
01:30 - М/ф "Терем-теремок"
01:40 - М/ф "Коли запалюються ялинки" 
02:00 - М/ф "Лісова хроніка"
02:10 - М/ф "Новорічний вітер"
02:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
03:00 - М/ф "Домашній цирк"
03:10 - М/ф "Продєлкін у школі"
03:20 - М/ф "Баба-Яга проти-1"
03:30 - М/ф "Кріт"
04:00 - М/ф "Викрадення в Тютюрлістані"
05:15 - М/ф "Найменший гном-1"
05:25 - М/ф "Каша з сокири" 
05:35 - М/ф "Пташка Тарі"
05:45 - М/ф "Пригода коми і крапки"