Сейчас: 22:46

программа телепередач Детский мир на 10 июля 2019

05:15 - М/ф "Випадок з бегемотом"
05:25 - М/ф "Хто я такий?"
05:30 - М/ф "Мороз Іванович"
05:40 - М/ф "Поморська бувальщина"
05:50 - М/ф "Як прекрасно світить сьогодні місяць"
06:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
06:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
06:50 - М/ф "Повернення блудного папуги" 
07:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:30 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:40 - М/ф "Як Марійка посварилася з подушкою" 
07:50 - М/ф "Велике закриття"
08:00 - М/ф "Нічна квітка"
08:10 - М/ф "Вперше на арені"
08:20 - М/ф "Мій друг парасолька"
08:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
09:00 - М/ф "З бору по сосонці"
09:20 - М/ф "Про Сидорова Вову" 
09:30 - М/ф "Кріт"
09:40 - М/ф "Кріт"
09:45 - М/ф "Кріт"
09:55 - М/ф "Кріт"
10:00 - М/ф "Бабусині казки"
10:10 - М/ф "Бабусині казки"
10:20 - М/ф "Чудо-млин"
10:35 - М/ф "Лисиця-будівниця"
10:45 - М/ф "Тайгова казка" 
11:00 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
11:20 - М/ф "Дзеркало часу"
11:30 - М/ф "Вітамін росту"
11:35 - М/ф "Лист"
11:45 - М/ф "Снігурка"
11:50 - М/ф "Від того, що в кузні не було цвяха"
12:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
12:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
12:50 - М/ф "Повернення блудного папуги" 
13:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:30 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:40 - М/ф "Як Марійка посварилася з подушкою" 
13:50 - М/ф "Велике закриття"
14:00 - М/ф "Нічна квітка"
14:10 - М/ф "Вперше на арені"
14:20 - М/ф "Мій друг парасолька"
14:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
15:00 - М/ф "З бору по сосонці"
15:20 - М/ф "Про Сидорова Вову" 
15:30 - М/ф "Кріт"
15:40 - М/ф "Кріт"
15:45 - М/ф "Кріт"
15:55 - М/ф "Кріт"
16:00 - М/ф "Бабусині казки"
16:10 - М/ф "Бабусині казки"
16:20 - М/ф "Чудо-млин"
16:35 - М/ф "Лисиця-будівниця"
16:45 - М/ф "Тайгова казка" 
17:00 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
17:20 - М/ф "Дзеркало часу"
17:30 - М/ф "Вітамін росту"
17:35 - М/ф "Лист"
17:45 - М/ф "Снігурка"
17:50 - М/ф "Від того, що в кузні не було цвяха"
18:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
18:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
18:50 - М/ф "Повернення блудного папуги" 
19:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
19:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
19:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
19:30 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
19:40 - М/ф "Як Марійка посварилася з подушкою" 
19:50 - М/ф "Велике закриття"
20:00 - М/ф "Нічна квітка"
20:10 - М/ф "Вперше на арені"
20:20 - М/ф "Мій друг парасолька"
20:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
21:00 - М/ф "З бору по сосонці"
21:20 - М/ф "Про Сидорова Вову" 
21:30 - М/ф "Кріт"
21:40 - М/ф "Кріт"
21:45 - М/ф "Кріт"
21:55 - М/ф "Кріт"
22:00 - М/ф "Бабусині казки"
22:10 - М/ф "Бабусині казки"
22:20 - М/ф "Чудо-млин"
22:35 - М/ф "Лисиця-будівниця"
22:45 - М/ф "Тайгова казка" 
23:00 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
23:20 - М/ф "Дзеркало часу"
23:30 - М/ф "Вітамін росту"
23:35 - М/ф "Лист"
23:45 - М/ф "Снігурка"
23:50 - М/ф "Від того, що в кузні не було цвяха"
00:00 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:05 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:15 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:20 - М/ф "Крихітки-привиди"
00:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
00:50 - М/ф "Повернення блудного папуги" 
01:00 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
01:10 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
01:20 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
01:30 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
01:40 - М/ф "Як Марійка посварилася з подушкою" 
01:50 - М/ф "Велике закриття"
02:00 - М/ф "Нічна квітка"
02:10 - М/ф "Вперше на арені"
02:20 - М/ф "Мій друг парасолька"
02:30 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
03:00 - М/ф "З бору по сосонці"
03:20 - М/ф "Про Сидорова Вову" 
03:30 - М/ф "Кріт"
03:40 - М/ф "Кріт"
03:45 - М/ф "Кріт"
03:55 - М/ф "Кріт"
04:00 - М/ф "Бабусині Казки"
04:10 - М/ф "Бабусині Казки"
04:20 - М/ф "Чудо-млин"
04:35 - М/ф "Лисиця-будівниця"
04:45 - М/ф "Тайгова казка" 
05:00 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
05:20 - М/ф "Дзеркало часу"
05:30 - М/ф "Вітамін росту"
05:35 - М/ф "Лист"
05:45 - М/ф "Снігурка"
05:50 - М/ф "Від того, що в кузні не було цвяха"