Сейчас: 14:27

программа телепередач Детский мир на 15 мая 2019

05:00 - М/ф "Хто поїде на виставку?" 
05:15 - М/ф "Недороб і Перероб"
05:25 - М/ф "Ми шукаємо ляпку"
05:40 - М/ф "Золотий хлопчик" 
06:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
06:30 - М/ф "Незаселений острів"
06:50 - М/ф "Найменший гном-2"
07:00 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
07:10 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
07:20 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
07:30 - М/ф "Казка про лінь" 
07:40 - М/ф "Огіркова конячка" 
07:45 - М/ф "Дід Мороз і сірий вовк"
08:05 - М/ф "Обережно, мавпочки!"
08:15 - М/ф "Мавпочки, вперед!"
08:20 - М/ф "Просто так" 
08:30 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
08:40 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
08:50 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
09:00 - М/ф "Бобик в гостях у Барбоса" 
09:10 - М/ф "Метаморфоза"
09:20 - М/ф "Вінні Пух" 
09:30 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
09:40 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
09:45 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
10:00 - М/ф "Granny"s Fairytales"
10:10 - М/ф "Телебабуся"
10:15 - М/ф "Чарівний скарб" 
10:35 - М/ф "На дачі"
10:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
11:00 - М/ф "Шапокляк" 
11:30 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"
11:40 - М/ф "Летіли два верблюди"
11:45 - М/ф "Боцман і папуга 5"
12:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
12:30 - М/ф "Незаселений острів"
12:50 - М/ф "Найменший гном-2"
13:00 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
13:10 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
13:20 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
13:30 - М/ф "Казка про лінь" 
13:40 - М/ф "Огіркова конячка" 
13:45 - М/ф "Дід Мороз і сірий вовк"
14:05 - М/ф "Обережно, мавпочки!"
14:15 - М/ф "Мавпочки, вперед!"
14:20 - М/ф "Просто так" 
14:30 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
14:40 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
14:50 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
15:00 - М/ф "Бобик в гостях у Барбоса" 
15:10 - М/ф "Метаморфоза"
15:20 - М/ф "Вінні Пух" 
15:30 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
15:40 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
15:45 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
16:00 - М/ф "Granny"s Fairytales"
16:10 - М/ф "Телебабуся"
16:15 - М/ф "Чарівний скарб" 
16:35 - М/ф "На дачі"
16:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
17:00 - М/ф "Шапокляк" 
17:30 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"
17:40 - М/ф "Летіли два верблюди"
17:45 - М/ф "Боцман і папуга 5"
18:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
18:30 - М/ф "Незаселений острів"
18:50 - М/ф "Найменший гном-2"
19:00 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
19:10 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
19:20 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
19:30 - М/ф "Казка про лінь" 
19:40 - М/ф "Огіркова конячка" 
19:45 - М/ф "Дід Мороз і сірий вовк"
20:05 - М/ф "Обережно, мавпочки!"
20:15 - М/ф "Мавпочки, вперед!"
20:20 - М/ф "Просто так" 
20:30 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
20:40 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
20:50 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
21:00 - М/ф "Бобик в гостях у Барбоса" 
21:10 - М/ф "Метаморфоза"
21:20 - М/ф "Вінні Пух" 
21:30 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
21:40 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
21:45 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
22:00 - М/ф "Granny"s Fairytales"
22:10 - М/ф "Телебабуся"
22:15 - М/ф "Чарівний скарб" 
22:35 - М/ф "На дачі"
22:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
23:00 - М/ф "Шапокляк" 
23:30 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"
23:40 - М/ф "Летіли два верблюди"
23:45 - М/ф "Боцман і папуга 5"
00:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
00:30 - М/ф "Незаселений острів"
00:50 - М/ф "Найменший гном-2"
01:00 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
01:10 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
01:20 - М/ф "Велика подорож Болека і Льолека"
01:30 - М/ф "Казка про лінь" 
01:40 - М/ф "Огіркова конячка" 
01:45 - М/ф "Дід Мороз і Сірий вовк"
02:05 - М/ф "Обережно, мавпочки!"
02:15 - М/ф "Мавпочки, вперед!"
02:20 - М/ф "Просто так" 
02:30 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
02:40 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
02:50 - М/ф "Подорожі капітана Кліпера"
03:00 - М/ф "Бобик у гостях у Барбоса" 
03:10 - М/ф "Метаморфоза"
03:20 - М/ф "Вінні Пух" 
03:30 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
03:40 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
03:45 - М/ф "Аміна - собака рідкої породи"
04:00 - М/ф "Granny"s Fairytales"
04:10 - М/ф "Телебабуся"
04:15 - М/ф "Чарівний скарб" 
04:35 - М/ф "На дачі"
04:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
05:00 - М/ф "Шапокляк" 
05:30 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"
05:40 - М/ф "Летіли два верблюди"
05:45 - М/ф "Боцман і папуга 5"