Сейчас: 17:22

программа телепередач Детский мир на 17 января 2019

05:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
06:05 - М/ф "Матч-реванш" 
06:30 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
06:40 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
06:50 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
07:00 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
07:05 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
07:15 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
07:25 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
07:35 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
07:45 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
08:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
09:05 - М/ф "Королівські зайці" 
09:30 - М/ф "Остання пелюстка"
10:00 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
10:20 - М/ф "Їжачок має бути колючим"
10:30 - М/ф "Дюймовочка"
11:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
12:05 - М/ф "Матч-реванш" 
12:30 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
12:40 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
12:50 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
13:00 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
13:05 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
13:15 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
13:25 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
13:35 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
13:45 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
14:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
15:05 - М/ф "Загубилася внучка"  
15:30 - М/ф "Пес у чоботях" 
15:50 - М/ф "Слоненя"
16:00 - М/ф "Машинка часу"
16:20 - М/ф "Раз - горох, два - горох"
16:30 - М/ф "Пригоди під вербами"
16:35 - М/ф "Пригоди під вербами"
16:45 - М/ф "Пригоди під вербами"
16:50 - М/ф "Пригоди під вербами"
17:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
18:05 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
18:20 - М/ф "Весела карусель №16"
18:30 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
18:40 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
18:50 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:00 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:10 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
19:20 - М/ф "Куплю привида" 
19:30 - М/ф "Він попався!"
19:40 - М/ф "Хто одержить приз?"
19:50 - М/ф "Летіли два верблюди"
20:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
21:05 - М/ф "Загубилася внучка"  
21:30 - М/ф "Пес у чоботях" 
21:50 - М/ф "Слоненя"
22:00 - М/ф "Машинка часу"
22:20 - М/ф "Раз - горох, два - горох"
22:30 - М/ф "Пригоди під вербами"
22:35 - М/ф "Пригоди під вербами"
22:45 - М/ф "Пригоди під вербами"
22:50 - М/ф "Пригоди під вербами"
23:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
00:05 - М/ф "Зима в Простоквашино"  
00:20 - М/ф "Весела карусель №16"
00:30 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
00:40 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
00:50 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:00 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:10 - М/ф "Кошеня з вулиці Лизюкова"
01:20 - М/ф "Куплю привида" 
01:30 - М/ф "Він попався!"
01:40 - М/ф "Хто одержить приз?"
01:50 - М/ф "Летіли два верблюди"
02:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
03:05 - М/ф "Загубилася внучка"  
03:30 - М/ф "Пес у чоботях" 
03:50 - М/ф "Слоненя"
04:00 - М/ф "Машинка часу"
04:20 - М/ф "Раз - горох, два-горох"
04:30 - М/ф "Пригоди під вербами"
04:35 - М/ф "Пригоди під вербами"
04:45 - М/ф "Пригоди під вербами"
04:50 - М/ф "Пригоди під вербами"
05:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"