Сейчас: 17:22

программа телепередач Детский мир на 16 января 2019

05:00 - Х/ф "Колискова для брата"
06:05 - М/ф "Канікули Боніфація" 
06:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
06:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
06:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
07:00 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
07:05 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
07:15 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
07:25 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
07:35 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
07:40 - М/ф "Ай, ай, ай!"
07:50 - М/ф "Три мішки хитрощів" 
08:00 - Х/ф "Фантазери" 
09:05 - М/ф "Три банани" 
09:20 - М/ф "Жирафа і окуляри" 
09:30 - М/ф "Пригоди Васі Куролєсова" 
10:00 - М/ф "Старі знайомі"
10:20 - М/ф "Найменший гном-2"
10:30 - М/ф "Пастушка і сажотрус" 
11:00 - Х/ф "Колискова для брата"
12:05 - М/ф "Канікули Боніфація" 
12:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
12:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
12:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
13:00 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
13:05 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
13:15 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
13:25 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
13:35 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
13:40 - М/ф "Ай, ай, ай!"
13:50 - М/ф "Три мішки хитрощів" 
14:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
15:05 - М/ф "Королівські зайці" 
15:30 - М/ф "Остання пелюстка"
16:00 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
16:20 - М/ф "Їжачок має бути колючим"
16:30 - М/ф "Дюймовочка"
17:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
18:05 - М/ф "Матч-реванш" 
18:30 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
18:40 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
18:50 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:00 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:05 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:15 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:25 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:35 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
19:45 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
20:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
21:05 - М/ф "Королівські зайці" 
21:30 - М/ф "Остання пелюстка"
22:00 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
22:20 - М/ф "Їжачок має бути колючим"
22:30 - М/ф "Дюймовочка"
23:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
00:05 - М/ф "Матч-реванш" 
00:30 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
00:40 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
00:50 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:00 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:05 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:15 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:25 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:35 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
01:45 - М/ф "Пригоди блакитного лицаря"
02:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
03:05 - М/ф "Королівські зайці" 
03:30 - М/ф "Остання пелюстка"
04:00 - М/ф "Казка про попа і про наймита його Балду" 
04:20 - М/ф "Їжачок має бути колючим"
04:30 - М/ф "Дюймовочка"
05:00 - Х/ф "Гостя з майбутнього"