Сейчас: 00:17

программа телепередач Детский мир на 14 января 2019

05:00 - Х/ф "Академія пана Ляпки" 
06:15 - М/ф "Літо Кота Леопольда"
06:30 - М/ф "Машкіни лякачки"
06:35 - М/ф "Машкіни лякачки"
06:45 - М/ф "Ай, ай, ай!"
06:55 - М/ф "Пригоди чарівного глобуса, або Витівки відьми"
08:00 - Х/ф "Академія пана Ляпки" 
09:20 - М/ф "Так зійде"
09:30 - М/ф "Ріккі-Тіккі-Таві"
09:50 - М/ф "Ну, постривай!"
10:00 - М/ф "Дівчинка і слон"
10:20 - М/ф "Казка старого дуба" 
10:30 - М/ф "Фока, на всі руки дока"
10:50 - М/ф "Ну, постривай!"
11:00 - Х/ф "Академія пана Ляпки" 
12:15 - М/ф "Літо Кота Леопольда"
12:30 - М/ф "Машкіни лякачки"
12:35 - М/ф "Машкіни лякачки"
14:00 - Х/ф "Білий Бім Чорне Вухо" 
15:30 - М/ф "Острів помилок" 
16:00 - М/ф "Бременські музиканти" 
16:25 - М/ф "Метаморфоза"
16:30 - М/ф "Золота антилопа" 
17:00 - Х/ф "Білий Бім Чорне Вухо" 
18:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
18:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
18:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
18:55 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
19:05 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
19:15 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
19:25 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
19:35 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
19:45 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
20:00 - Х/ф "Білий Бім Чорне Вухо" 
21:30 - М/ф "Острів помилок" 
22:00 - М/ф "Бременські музиканти" 
22:25 - М/ф "Метаморфоза"
22:30 - М/ф "Золота антилопа" 
23:00 - Х/ф "Білий Бім Чорне Вухо" 
00:30 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
00:40 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
00:50 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
00:55 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
01:05 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
01:15 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
01:25 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
01:35 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
01:45 - М/ф "Кругосвітня подорож Болека і Льолека"
02:00 - Х/ф "Білий Бім Чорне Вухо" 
03:30 - М/ф "Острів помилок" 
04:00 - М/ф "Бременські музиканти" 
04:25 - М/ф "Метаморфоза"
04:30 - М/ф "Золота антилопа" 
05:00 - Х/ф "Білий Бім Чорне Вухо"