Сейчас: 21:02

программа телепередач Детский мир на 7 декабря 2018

05:00 - Х/ф "По секрету всьому світу" 
06:00 - М/ф "Дід Мороз і літо"
06:15 - М/ф "Як Їжачок і Ведмежа змінювали небо" 
06:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
06:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
06:45 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
06:50 - М/ф "Від дощу до дощу"
07:00 - М/ф "Червоненька квіточка" 
07:50 - М/ф "Музична крамничка"
08:00 - Х/ф "По секрету всьому світу" 
09:00 - М/ф "Кіт у чоботях" 
09:20 - М/ф "Хлопчик-мізинчик"
09:30 - М/ф "Кіт, який гуляв як сам собі знав"
09:50 - М/ф "Кульбаба - товсті щоки"
10:00 - М/ф "Бридке каченя"
10:20 - М/ф "Чиї в лісі шишки ?"
10:30 - М/ф "Мурзилка і Велетень"
10:50 - М/ф "Братик Кролик і Братик Лис"
11:00 - Х/ф "По секрету всьому світу" 
12:00 - М/ф "Дід Мороз і літо"
12:15 - М/ф "Як Їжачок і Ведмежа змінювали небо" 
12:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
12:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
12:45 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
12:50 - М/ф "Від дощу до дощу"
13:00 - М/ф "Червоненька квіточка" 
13:50 - М/ф "Музична крамничка"
14:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
15:05 - М/ф "Два квитки до Індії" 
15:25 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
15:30 - М/ф "Перервочка №4"
15:40 - М/ф "Казка про лінь" 
15:50 - М/ф "Весела карусель №19"
16:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
16:20 - М/ф "Олень і вовк"
16:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
16:50 - М/ф "Контракт"
17:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
18:05 - М/ф "Чарівне кільце"
18:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:45 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:50 - М/ф "Болек і Льолек. Ловці скарбів"
19:00 - М/ф "Царівна-жабка"
19:40 - М/ф "Королева Зубна щітка" 
20:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
21:05 - М/ф "Два квитки до Індії" 
21:25 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
21:30 - М/ф "Перервочка №4"
21:40 - М/ф "Казка про лінь" 
21:50 - М/ф "Весела карусель №19"
22:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
22:20 - М/ф "Олень і вовк"
22:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
22:50 - М/ф "Контракт"
23:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
00:05 - М/ф "Чарівне кільце"
00:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:45 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:50 - М/ф "Болек і Льолек. Ловці скарбів"
01:00 - М/ф "Царівна-жабка"
01:40 - М/ф "Королева Зубна щітка" 
02:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
03:05 - М/ф "Два квитки до Індії" 
03:25 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
03:30 - М/ф "Перервочка №4"
03:40 - М/ф "Казка про лінь" 
03:50 - М/ф "Весела карусель №19"
04:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
04:20 - М/ф "Олень і вовк"
04:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
04:50 - М/ф "Контракт"
05:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"