Сейчас: 21:01

программа телепередач Детский мир на 4 декабря 2018

05:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
06:00 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
06:20 - М/ф "Як щеня вчилося плавати"
06:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
06:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
06:40 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
06:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
07:00 - М/ф "Синій птах"
07:50 - М/ф "Три жабеняти"
08:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
09:10 - М/ф "Фантик"
09:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
09:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок" 
10:00 - М/ф "Садко-багатий"
10:20 - М/ф "Суниця під снігом"
10:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
10:50 - М/ф "Свиня скарбничка"
11:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
12:00 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
12:20 - М/ф "Як щеня вчилося плавати"
12:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
12:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
12:40 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
12:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
13:00 - М/ф "Синій птах"
13:50 - М/ф "Три жабеняти"
14:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
15:05 - М/ф "Аргонавти"
15:25 - М/ф "Просто так"
15:30 - М/ф "Казка мовиться"
15:50 - М/ф "Мартинко"
16:00 - М/ф "Про злу мачуху.."
16:20 - М/ф "Вперше на арені"
16:30 - М/ф "Василиса Прекрасна" 
16:50 - М/ф "Жив собі пес" 
17:00 - Х/ф "Нові пригоди Донні та Міккі"
18:05 - М/ф "Малюк і Карлсон" 
18:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:45 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:50 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
19:40 - М/ф "Блакитне щеня" 
20:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
21:05 - М/ф "Аргонавти"
21:25 - М/ф "Просто так"
21:30 - М/ф "Казка мовиться"
21:50 - М/ф "Мартинко"
22:00 - М/ф "Про злу мачуху.."
22:20 - М/ф "Вперше на арені"
22:30 - М/ф "Василиса Прекрасна" 
22:50 - М/ф "Жив собі пес" 
23:00 - Х/ф "Нові пригоди Донні та Міккі"
00:05 - М/ф "Малюк і Карлсон" 
00:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:45 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:50 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
01:40 - М/ф "Блакитне щеня" 
02:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
03:05 - М/ф "Аргонавти"
03:25 - М/ф "Просто так"
03:30 - М/ф "Казка мовиться"
03:50 - М/ф "Мартинко"
04:00 - М/ф "Про злу мачуху.."
04:20 - М/ф "Вперше на арені"
04:30 - М/ф "Василиса Прекрасна" 
04:50 - М/ф "Жив собі пес" 
05:00 - Х/ф "Нові пригоди Донні та Міккі"