Сейчас: 21:01

программа телепередач Детский мир на 3 декабря 2018

05:00 - М/ф "Висока гірка" 
05:20 - М/ф "Гуси-Лебеді" 
05:35 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
05:45 - М/ф "Чужий голос" 
05:55 - М/ф "Івашко з палацу піонерів"
06:05 - М/ф "Болек і Льолек. День Святої Барбари"
06:15 - М/ф "Богатирська каша" 
06:30 - М/ф "Кіт Базиліо і мишеня Пік"
06:40 - М/ф "Як Їжачок і Ведмежа Новий рік зустрічали"
06:45 - М/ф "Лапландські казки"
08:00 - Х/ф "Шестеро мандрують по світу"
09:05 - М/ф "У лісовій хащі" 
09:30 - М/ф "Зачарований хлопчик" 
10:15 - М/ф "Дюймовочка"
10:40 - М/ф "Перервочка"
10:50 - М/ф "Огіркова конячка" 
11:00 - М/ф "Висока гірка" 
11:20 - М/ф "Гуси-Лебеді" 
11:35 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
11:45 - М/ф "Чужий голос" 
11:55 - М/ф "Івашко з палацу піонерів"
12:05 - М/ф "Болек і Льолек. День Святої Барбари"
12:15 - М/ф "Богатирська каша" 
12:30 - М/ф "Кіт Базиліо і мишеня Пік"
12:40 - М/ф "Як Їжачок і Ведмежа Новий рік зустрічали"
12:45 - М/ф "Лапландські казки"
14:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
15:10 - М/ф "Фантик"
15:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
15:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок" 
16:00 - М/ф "Садко-багатий"
16:20 - М/ф "Суниця під снігом"
16:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
16:50 - М/ф "Свиня скарбничка"
17:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
18:00 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
18:20 - М/ф "Як щеня вчилося плавати"
18:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:40 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
18:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
19:00 - М/ф "Синій птах"
19:50 - М/ф "Три жабеняти"
20:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
21:10 - М/ф "Фантик"
21:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
21:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок" 
22:00 - М/ф "Садко-багатий"
22:20 - М/ф "Суниця під снігом"
22:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
22:50 - М/ф "Свиня скарбничка"
23:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
00:00 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
00:20 - М/ф "Як щеня вчилося плавати"
00:30 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:35 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:40 - М/ф "Маша і Ведмідь" 
00:50 - М/ф "Тигреня в чайнику" 
01:00 - М/ф "Синій птах"
01:50 - М/ф "Три жабеняти"
02:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
03:10 - М/ф "Фантик"
03:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
03:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок" 
04:00 - М/ф "Садко-багатий"
04:20 - М/ф "Суниця під снігом"
04:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
04:50 - М/ф "Свиня скарбничка"
05:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"