программа телепередач Детский мир на 8 октября 2018

05:00 - М/ф "Маленька чаклунка"
05:30 - М/ф "Мільйон у мішку"
06:00 - Х/ф "Подорожі пана Ляпки"
07:15 - М/ф "Про рибалку і рибку"
07:30 - М/ф "Машини казки"
07:35 - М/ф "Машини казки"
07:40 - М/ф "Машини казки"
07:50 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
07:55 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
08:05 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
08:15 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
08:25 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
08:35 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
08:45 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
08:55 - М/ф "Просто так"
09:00 - Х/ф "Подорожі пана Ляпки"
10:20 - М/ф "Перервочка"
10:30 - М/ф "Містер Пронька"
11:00 - М/ф "Маленька чаклунка"
11:30 - М/ф "Мільйон у мішку"
12:00 - Х/ф "Подорожі пана Ляпки"
13:15 - М/ф "Про рибалку і рибку"
13:30 - М/ф "Машини казки"
13:35 - М/ф "Машини казки"
13:40 - М/ф "Машини казки"
13:50 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
13:55 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
14:05 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
14:15 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
14:25 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
14:35 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
14:45 - М/ф "Болек і Льолек на Дикому Заході"
14:55 - М/ф "Просто так"
15:00 - Х/ф "Бал казок" 
16:05 - М/ф "Чудесний дзвіночок" 
16:25 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
16:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
16:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
16:50 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
17:50 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
18:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
18:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
18:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
18:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
18:40 - М/ф "Як віслючок смутком занедужав"
18:50 - М/ф "Клітка"
19:00 - М/ф "Мій друг Мартин"
19:10 - М/ф "Ох і Ах ідуть у похід" 
19:15 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
19:30 - М/ф "Машини казки"
19:35 - М/ф "Машини казки"
19:40 - М/ф "Машини казки"
19:50 - М/ф "Казка про рибалку і рибку" 
20:20 - М/ф "Солом"яний бичок"
20:30 - М/ф "Сестриця Оленка і братик Іванко"
20:40 - М/ф "Олень і вовк"
20:50 - М/ф "Мої бабусі і я"
21:00 - Х/ф "Бал казок" 
22:05 - М/ф "Чудесний дзвіночок" 
22:25 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
22:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
22:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
22:50 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
23:50 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
00:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
00:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
00:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
00:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
00:40 - М/ф "Як віслючок смутком занедужав"
00:50 - М/ф "Клітка"
01:00 - М/ф "Мій друг Мартин"
01:10 - М/ф "Ох і Ах ідуть у похід" 
01:15 - М/ф "Поліклініка Кота Леопольда"
01:30 - М/ф "Машини казки"
01:35 - М/ф "Машини казки"
01:40 - М/ф "Машини казки"
01:50 - М/ф "Казка про рибалку і рибку" 
02:20 - М/ф "Солом"яний бичок"
02:30 - М/ф "Сестриця Оленка і братик Іванко"
02:40 - М/ф "Олень і вовк"
02:50 - М/ф "Мої бабусі і я"
03:00 - Х/ф "Бал казок" 
04:05 - М/ф "Чудесний дзвіночок" 
04:25 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
04:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
04:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
04:50 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:20 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:30 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:40 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
05:50 - М/ф "Хлопчик і жабеня"