Сейчас: 13:42

программа телепередач Детский мир на 18 августа 2018

05:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
05:20 - М/ф "Сон"
05:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
05:50 - М/ф "Контракт"
06:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
07:10 - М/ф "Чарівне кільце"
07:30 - М/ф "Царівна-жабка"
08:10 - М/ф "Королева Зубна щітка" 
08:25 - М/ф "Кіт, який умів співати"
08:35 - М/ф "Падаюча тінь"
08:55 - М/ф "Діалог"
09:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
10:05 - М/ф "Два квитки до Індії" 
10:25 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
10:30 - М/ф "Олімпіоники"
10:50 - М/ф "Весела карусель" 
11:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
11:20 - М/ф "Сон"
11:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
11:50 - М/ф "Контракт"
12:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
13:10 - М/ф "Чарівне кільце"
13:30 - М/ф "Царівна-жабка"
14:10 - М/ф "Королева Зубна щітка" 
14:25 - М/ф "Кіт, який умів співати"
14:35 - М/ф "Падаюча тінь"
14:55 - М/ф "Діалог"
15:00 - Х/ф "Расмус-волоцюга" 
16:05 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
16:30 - М/ф "Слідами Бременських музикантів" 
16:50 - М/ф "Поморська бувальщина"
17:00 - М/ф "Прометей"
17:20 - М/ф "Ослін"
17:30 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
17:50 - М/ф "Кважди ква"
18:00 - Х/ф "Расмус-волоцюга" 
19:15 - М/ф "Три зяті"
19:30 - М/ф "Ювілей"
20:00 - М/ф "Олівець і ляпка"
20:10 - М/ф "Перервочка №4"
20:20 - М/ф "Метаморфоза"
20:25 - М/ф "Мурзилка на супутнику"
20:45 - М/ф "Хто найдужчий?"
21:00 - Х/ф "Расмус-волоцюга" 
22:05 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
22:30 - М/ф "Слідами Бременських музикантів" 
22:50 - М/ф "Поморська бувальщина"
23:00 - М/ф "Прометей"
23:20 - М/ф "Ослін"
23:30 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
23:50 - М/ф "Кважди ква"
00:00 - Х/ф "Расмус-волоцюга" 
01:15 - М/ф "Три зяті"
01:30 - М/ф "Ювілей"
02:00 - М/ф "Олівець і ляпка"
02:10 - М/ф "Перервочка №4"
02:20 - М/ф "Метаморфоза"
02:25 - М/ф "Мурзилка на супутнику"
02:45 - М/ф "Хто найдужчий?"
03:00 - Х/ф "Расмус-волоцюга" 
04:05 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
04:30 - М/ф "Слідами Бременських музикантів" 
04:50 - М/ф "Поморська бувальщина"
05:00 - М/ф "Прометей"
05:20 - М/ф "Ослін"
05:30 - М/ф "Чудеса серед білого дня"
05:50 - М/ф "Кважди ква"