программа телепередач Детский мир на 17 августа 2018

05:00 - М/ф "Бридке каченя"
05:20 - М/ф "Чиї в лісі шишки ?"
05:30 - М/ф "Мурзилка і Велетень"
05:50 - М/ф "Кіт і клоун"
06:00 - Х/ф "По секрету всьому світу" 
07:00 - М/ф "Дід Мороз і літо"
07:20 - М/ф "Людина у повітрі"
07:30 - М/ф "Червоненька квіточка" 
08:20 - М/ф "Музична крамничка"
08:30 - М/ф "Великі холоди"
08:50 - М/ф "Дивний птах"
09:00 - Х/ф "По секрету всьому світу" 
10:00 - М/ф "Кіт у чоботях" 
10:20 - М/ф "Хлопчик-мізинчик"
10:30 - М/ф "Життя і страждання Івана Семенова"
10:50 - М/ф "Вінні-Пух" 
11:00 - М/ф "Бридке каченя"
11:20 - М/ф "Чиї в лісі шишки ?"
11:30 - М/ф "Мурзилка і Велетень"
11:50 - М/ф "Кіт і клоун"
12:00 - Х/ф "По секрету всьому світу" 
13:00 - М/ф "Дід Мороз і літо"
13:20 - М/ф "Людина у повітрі"
13:30 - М/ф "Червоненька квіточка" 
14:20 - М/ф "Музична крамничка"
14:30 - М/ф "Великі холоди"
14:50 - М/ф "Дивний птах"
15:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
16:05 - М/ф "Два квитки до Індії" 
16:25 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
16:30 - М/ф "Олімпіоники"
16:50 - М/ф "Весела карусель" 
17:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
17:20 - М/ф "Сон"
17:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
17:50 - М/ф "Контракт"
18:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
19:10 - М/ф "Чарівне кільце"
19:30 - М/ф "Царівна-жабка"
20:10 - М/ф "Королева Зубна щітка" 
20:25 - М/ф "Кіт, який умів співати"
20:35 - М/ф "Падаюча тінь"
20:55 - М/ф "Діалог"
21:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
22:05 - М/ф "Два квитки до Індії" 
22:25 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
22:30 - М/ф "Олімпіоники"
22:50 - М/ф "Весела карусель" 
23:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
23:20 - М/ф "Сон"
23:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
23:50 - М/ф "Контракт"
00:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
01:10 - М/ф "Чарівне кільце"
01:30 - М/ф "Царівна-жабка"
02:10 - М/ф "Королева Зубна щітка" 
02:25 - М/ф "Кіт, який умів співати"
02:35 - М/ф "Падаюча тінь"
02:55 - М/ф "Діалог"
03:00 - Х/ф "Про Червону Шапочку"  
04:05 - М/ф "Два квитки до Індії" 
04:25 - М/ф "Хлопчик і жабеня" 
04:30 - М/ф "Олімпіоники"
04:50 - М/ф "Весела карусель" 
05:00 - М/ф "Петя і Червона Шапочка" 
05:20 - М/ф "Сон"
05:30 - М/ф "Остання наречена Змія Горинича"
05:50 - М/ф "Контракт"