программа телепередач Детский мир на 14 августа 2018

05:00 - М/ф "Садко-багатий"
05:20 - М/ф "Суниця під снігом"
05:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
05:50 - М/ф "Свиня-скарбничка"
06:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
07:05 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
07:25 - М/ф "Як цуценя вчилося плавати"
07:30 - М/ф "Синій птах"
08:20 - М/ф "Здійснення бажань"
08:50 - М/ф "Три жабеняти"
09:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
10:10 - М/ф "Фантик"
10:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
10:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок"
11:00 - М/ф "Садко-багатий"
11:20 - М/ф "Суниця під снігом"
11:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
11:50 - М/ф "Свиня-скарбничка"
12:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
13:05 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
13:25 - М/ф "Як цуценя вчилося плавати"
13:30 - М/ф "Синій птах"
14:20 - М/ф "Здійснення бажань"
14:50 - М/ф "Три жабеняти"
15:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
16:05 - М/ф "Аргонавти"
16:25 - М/ф "Просто так"
16:30 - М/ф "Казка мовиться"
16:50 - М/ф "Мартинко"
17:00 - М/ф "Про злу мачуху.."
17:20 - М/ф "Вперше на арені"
17:30 - М/ф "Василиса Прекрасна" 
17:50 - М/ф "Жив собі пес" 
18:00 - Х/ф "Нові пригоди Донні та Міккі"
19:05 - М/ф "Малюк і Карлсон" 
19:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
20:15 - М/ф "Шпигунські пристрасті"
20:35 - М/ф "Блакитне щеня" 
21:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
22:05 - М/ф "Аргонавти"
22:25 - М/ф "Просто так"
22:30 - М/ф "Казка мовиться"
22:50 - М/ф "Мартинко"
23:00 - М/ф "Про злу мачуху.."
23:20 - М/ф "Вперше на арені"
23:30 - М/ф "Василиса Прекрасна" 
23:50 - М/ф "Жив собі пес" 
00:00 - Х/ф "Нові пригоди Донні та Міккі"
01:05 - М/ф "Малюк і Карлсон" 
01:30 - М/ф "Таємниця третьої планети" 
02:15 - М/ф "Шпигунські пристрасті"
02:35 - М/ф "Блакитне щеня" 
03:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
04:05 - М/ф "Аргонавти"
04:25 - М/ф "Просто так"
04:30 - М/ф "Казка мовиться"
04:50 - М/ф "Мартинко"
05:00 - М/ф "Про злу мачуху.."
05:20 - М/ф "Вперше на арені"
05:30 - М/ф "Василиса Прекрасна" 
05:50 - М/ф "Жив собі пес"