Сейчас: 10:27

программа телепередач Детский мир на 13 августа 2018

05:25 - М/ф "Дюймовочка"
05:50 - М/ф "Перервочка"
06:00 - М/ф "Висока гірка" 
06:20 - М/ф "Гуси-Лебеді"
06:40 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
06:50 - М/ф "Чужий голос" 
06:55 - М/ф "Івашко з палацу піонерів"
07:05 - М/ф "Болек і Льолек. День Святої Барбари"
07:15 - М/ф "Богатирська каша" 
07:30 - М/ф "Лапландські казки"
08:40 - М/ф "Троє з Простоквашино" 
09:00 - Х/ф "Шестеро мандрують по світу"
10:05 - М/ф "У лісовій хащі" 
10:30 - М/ф "Як Марійка посварилася з подушкою" 
10:40 - М/ф "Зачарований хлопчик" 
11:25 - М/ф "Дюймовочка"
11:50 - М/ф "Перервочка"
12:00 - М/ф "Висока гірка" 
12:20 - М/ф "Гуси-Лебеді"
12:40 - М/ф "Повернення блудного папуги - 3"
12:50 - М/ф "Чужий голос" 
12:55 - М/ф "Івашко з палацу піонерів"
13:05 - М/ф "Болек і Льолек. День Святої Барбари"
13:15 - М/ф "Богатирська каша" 
13:30 - М/ф "Лапландські казки"
14:40 - М/ф "Троє з Простоквашино" 
15:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
16:10 - М/ф "Фантик"
16:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
16:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок"
17:00 - М/ф "Садко-багатий"
17:20 - М/ф "Суниця під снігом"
17:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
17:50 - М/ф "Свиня-скарбничка"
18:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
19:05 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
19:25 - М/ф "Як цуценя вчилося плавати"
19:30 - М/ф "Синій птах"
20:20 - М/ф "Здійснення бажань"
20:50 - М/ф "Три жабеняти"
21:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
22:10 - М/ф "Фантик"
22:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
22:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок"
23:00 - М/ф "Садко-багатий"
23:20 - М/ф "Суниця під снігом"
23:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
23:50 - М/ф "Свиня-скарбничка"
00:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
01:05 - М/ф "Антарктида. (Розповіді старого моряка)"
01:25 - М/ф "Як цуценя вчилося плавати"
01:30 - М/ф "Синій птах"
02:20 - М/ф "Здійснення бажань"
02:50 - М/ф "Три жабеняти"
03:00 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
04:10 - М/ф "Фантик"
04:30 - М/ф "Як гриби з горохом воювали"
04:50 - М/ф "Як кошеняті побудували будинок"
05:00 - М/ф "Садко-багатий"
05:20 - М/ф "Суниця під снігом"
05:30 - М/ф "Канікули в Простоквашино"
05:50 - М/ф "Свиня-скарбничка"